Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Ірина
Що має зробити комісія, якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку?  *

Шановні колеги! Маю дещо дивне запитання: чи прописано десь (якщо так ,то в якому офійному документі) ,що має зробити комісія ,якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку ? Сьогодні прийшлось до розмови ,і думки колег розійшлись. Одні сказали,що маємо право вилучити учня з екзаменів,а інші сказали ,що він має отримати нове завдання. А як має бути насправді?

Василий-Иванович Чапаев
Хто готує завдання з ДПА для 4 класів? *

Класний керівник на батьківських зборах повідомила, що номер квитка буде відомий заздалегідь. І до нього підготують і діти здадуть нормально. Де можна поглянути, які будуть питання на ДПУ в 4го класу ?

Назар Огороднік
Як готуватися до ДПА-2015, якщо не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів? *

Правда, що ДПА 2015 не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів???Є інформація, що методички для підготовки школярів не будуть друкувати(

Яна Сыса
Чи має право учень, звільнений від уроків фізичкультури, отримати свідоцтво з відзнакою? *

Чи може учень, який звільнений від уроків фізичного виховання за станом здоров'я(астма ІІ-го ступеня), отримати свідоцтво з відзнакою про закінчення 9-го класу?

Олена
Чи впливає оцінка з ДПА на середній бал свідоцтва? *

Скажіть, будь ласка, чи впливатиме оцінка за ДПА з англійської мови на свідоцтво за 9 клас. Учень збирається вступати до коледжу після 9 класу, а англійську мову в нашій школі ученики зовсім не знають. Тому в результаті ДПА можна отримати н/а

feldmarchel
Чи впливає звільнення від ДПА на середній бал атестата? *

Доброго вечора! Чи позначиться на моєму середньому балі те, що я звільнений від ДПА? Чи будуть враховувати не зданні ДПА за 0? Дякую!

Sery Sery
Коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики? *

Скажіть будь ласка, коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики

qwerty
Довідка замість атестата 

Добрий день, я учень 11 класу, але в моїй школі мій клас відвідує ще один навчальний заклад, так би мовити для отримання профільної освіти, типу отримання професії за 2 роки. Так ось, недавно мені сказали, що якщо я продовжу пропускати заняття атестат я не отримаю, а отримаю лише довідку (я так зрозумів довідку про те що я не пройшов програму навчання, або щось в цьому роді). Цікавлять мене 3 питання: 1. Чи впливає ця довідка на допуск до ЗНО. 2. Чи будуть проблеми з надходженням до вищого навчального? 3. Чи можу я відмовитися від такої форми навчання, хоча б замість цього спец. училища відвідувати школу, яку я відвідую через це 4 дні на тиждень, а не 5.

qwerty
Справка вместо аттестата 

Здравствуйте, я ученик 11 класса, но в моей школе мой класс посещает еще одно учебное заведение, так сказать для получения профильного образования, типа получение профессии за 2 года. Так вот, недавно мне сказали, что если я продолжу пропускать занятия аттестат я не получу, а получу лишь справку(я так понял справку о том что я не прошел программу обучения, или что-то в этом роде). Интересуют меня 3 вопроса: 1. Влияет ли эта справка на допуск к ЗНО (ВНО). 2. Будут ли проблемы с поступлением в высшее учебное? 3. Могу ли я отказаться от такой формы обучения, хотя бы вместо этого спец. училища посещать школу, которую я посещаю из-за этого 4 дня в неделю, а не 5.

Сергій
Срібна медаль 

Згідно положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні» : п.2.2 Срібною медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання та державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану." Був претендент на срібну медаль. За результатами ДПА за один предмет вийшло 8 балів, всі інші бали від 10-12. Після апеляції змінився бал на 9. Згідно цього положення п.2.5 Підвищення результатів семестрового оцінювання шляхом коригування не дає підстав для нагородження випускників Золотою або Срібною медаллю. Тобто я не маю право претендувати на срібло???? Чи я не правильно зрозумів норму закона???

Олена
Щодо отримання медалі 

Була претендентом на золоту медаль, але при здачі ЗНО та ДПА отримала одну 9 за всі роки навчання (аж прикро). Чи маю я право отримати срібну медаль, бо була претендентом на іншу медаль? Дякую

Тетяна Гешур
Середній бал свідоцтва 

Добрий день. Чи обов'язково вносити середній бал свідоцтва про здобуття базової середньої освіти у додаток до свідоцтва?

Елена Готьван
ДПА, украинский язык 

Добрый день, интересует вопрос ДПА Укр.язык, какая оценка пойдёт в бал аттестата? В табеле за 11 класс оценка ниже чем по ДПА!

Люда
Чи може випускник 11 класу, який пропустив значну кількість навчальних занять і не атестований з деяких предметів, бути допущений до ДПА у формі ЗНО без рішення педагогічної ради 

Чи може випускник 11 класу, який пропустив значну кількість навчальних занять і не атестований з деяких предметів, бути допущений до ДПА у формі ЗНО без рішення педагогічної ради

Forest_Go
Чи можна переглянути роботу ? 

Написав ДПА з математики, і після оголошення оцінок мені стало цікаво які ж помилки я припустив, чи можна переглянути роботу? Чи мають вони право не дати роботу на перегляд?

Sasha
Доброго дня, чи можуть батьки попросити подивитись роботу учня з ДПА? І чи можливо переписати роботу при незалежній комісії ? 

Доброго дня,хвилює таке питання :якщо ,наприклад ,учень вчився погано ,але підготувався до ДПА, після екзамену виникла підозра ,що оцінку за ДПА свідомо занижено ( а конкретно - просто прирівняно до річної ), чи мають право батьки попросити подивитись роботу учня ? Взагалі, як захистити дитину від не об'єктивного оцінювання саме по ДПА , адже з ЗНО трохи інша ситуація в плані перевірки робіт. Дякую за відповідь

Лера Лера
Может ли на экзамене по математике висеть Помощь виде таблицы ? 

Много слышала от моих друзьей, что на экзамене по математике присутствовали таблицы:умножение/корней/углов. Но наша учительница доказываешь, что это запрещено!!! Хотя даже на ЗНО такое присутствует( Имеет ли учитель право посещать какую-то подсказку Виде таблицы ???

Марина Ландарь
Чи можна перескласти ДПА? 

Чи мас право учень перескласти ДПА (диктант з української мови)якщо погано його написав?

allar76
свідоцтво за 9 клас з відзнакою 

Добрий день. Дитина в 9 класі. За перший семестр ( з одного предмету) - 10, за другий -9, Річна- 10. Всі решта предмети -10,11,12. ДПА - все на 10,11,12. Чи буде свідоцтво з відзнакою? Яким нормативним актом керуватись?

Ваня Репа
Чи може учень отримати свідоцтво з відзнакою, якщо буде звільнений з одного екзамену ДПА, через участь у міжнародному конкурсі? 

Учень є претендентом на отримання свідоцтва з відзнакою, але не повинен здавати останній, третій екзамен з ДПА тому, що їде за кордон на міжнародний конкурс. Учень повинен бути звільнений від третього екзамену, але в школі вирішили перенести дату здачі третього екзамену для цього одного учня, щоб встиг його здати до від'їзду на конкурс. Пояснюють це тим, що якщо учень буде звільнений від ДПА, то свідоцтво з відзнакою можуть не видати і що не має чітких інструкцій щодо вирішення даного питання. Чи може даний учень бути ЗВІЛЬНЕНИЙ від третього екзамену ДПА і отримати свідоцтво з ВІДЗНАКОЮ??? На які документи можна посилатися, якщо це так???