Osvita.ua Запитання Середня освіта ДПА
Запитання
Ірина
Що має зробити комісія, якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку?  *

Шановні колеги! Маю дещо дивне запитання: чи прописано десь (якщо так ,то в якому офійному документі) ,що має зробити комісія ,якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку ? Сьогодні прийшлось до розмови ,і думки колег розійшлись. Одні сказали,що маємо право вилучити учня з екзаменів,а інші сказали ,що він має отримати нове завдання. А як має бути насправді?

Василий-Иванович Чапаев
Хто готує завдання з ДПА для 4 класів? *

Класний керівник на батьківських зборах повідомила, що номер квитка буде відомий заздалегідь. І до нього підготують і діти здадуть нормально. Де можна поглянути, які будуть питання на ДПУ в 4го класу ?

Назар Огороднік
Як готуватися до ДПА-2015, якщо не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів? *

Правда, що ДПА 2015 не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів???Є інформація, що методички для підготовки школярів не будуть друкувати(

Яна Сыса
Чи має право учень, звільнений від уроків фізичкультури, отримати свідоцтво з відзнакою? *

Чи може учень, який звільнений від уроків фізичного виховання за станом здоров'я(астма ІІ-го ступеня), отримати свідоцтво з відзнакою про закінчення 9-го класу?

Олена
Чи впливає оцінка з ДПА на середній бал свідоцтва? *

Скажіть, будь ласка, чи впливатиме оцінка за ДПА з англійської мови на свідоцтво за 9 клас. Учень збирається вступати до коледжу після 9 класу, а англійську мову в нашій школі ученики зовсім не знають. Тому в результаті ДПА можна отримати н/а

feldmarchel
Чи впливає звільнення від ДПА на середній бал атестата? *

Доброго вечора! Чи позначиться на моєму середньому балі те, що я звільнений від ДПА? Чи будуть враховувати не зданні ДПА за 0? Дякую!

Sery Sery
Коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики? *

Скажіть будь ласка, коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики

Анна Гармония
Якщо учень 9 класу не зявився на дпа. 

Якщо учень 9 класу не прийшов на ДПА, проігнорував просто. Які дії закладу в такому випадку? Учень не зможе отримати свідоцтво про базову освіту? Чи зможе він складати дпа наступного року?

Марія
Зміна предмета 

Не можна ніяк вже змінити свій вибір іспиту, якщо змінилися плани, для вступу до вищого навчального закладу предмет який вказала як ДПА більше не потрібен, а 4 предмет не ДПА потрібен, не можна написати якусь заяву про відмову від іспиту ДПА, змінилися плани, невже не має ніякого виходу

Наталія Гвоздак
Орієнтовні вимоги до ДПА 2019 року 

Доброго дня Чи будуть розроблені орієнтовні вимоги щодо проведення ДПА у школі в 2018-2019 році? Чи користуватися тогорічними? Дякую

Гаврилівська Зош
Третій предмет ДПА 9 клас 

Чи можна, враховуючи побажання дітей, щоб у 9 класі половина учнів третім предметом складали українську літературу, а інша половина - біологію?

fyutk66
ДПА-9 клас,предмет на вибір 

Учні 9класу , при виборі предмету на вибір, обрали 2 предмети .Чи можна рішенням педради дозволити здавати кожній з груп предмет, який вони обрали? Чи можна здавати в 9 класі ДПА з російської мови, якщо вона вивчається з 1 класу?

Mila
Чому немає історії України для ДПА в 9 класі? 

В додатку МОН щодо переліку предметів в цьому році відсутня історія України. Чи є якесь пояснення МОН щодо таких змін? Історію вибирають більшість учнів для ЗНО, а в 9 класі її немає для ДПА

Anatolii Boriak
Чи може випускник 11 класу здавати ДПА в школі якщо не може здавати ЗНО 

Доброго дня. Учень 11 класу не здає ЗНО у зв'язку відсутності паспорту. Чи може він здати ДПА в школі щоб отримати атестат. Якими нормативними документами це визначено. Дякую за відповідь!

Nataliya Panchenko
Чи може учень не ставати ДПА ( 4кл) з причин звичайної хвороби( застуди, и т . п) 

Підкажіть , будь ласка, хто знає))) Якщо дитина (4 кл) захворіла на момент здачі цього ДПА та знаходиться просто на домашньому лікуванні , а не стаціонар??? Орві, грві, температура чи щось таке, звичайна застуда...??? Може дитина не здавати це ДПА в такому випадку???

Лариса Павлова
Звільнення від ДПА з англ після 9 та 11 класів. Чи є різниця, які сертифікати будуть достатніми.... 

Звільнення від ДПА з англ після 9 та 11 класів. Чи є різниця, які сертифікати будуть достатніми.

Лариса
Можлива дата здачі екзамену для отримання Міжнародного сертифікату для зарахування результату як ДПА 

Починаючи з якої дати 2019 року можно здати екзамен для одержання сертифіката Cambridge English Language Assessment (FCE) випускнику 2020 р. щоб його результати можливо було зарахувати як результат ДПА. Чи можливо це зробити у червні 2019 р.?

Наталя
Ща буде вчителю за заниження оцінки в атестаті 

Якщо вчитель ставить учню підсумкову оцінку у атестат 4-5 балів, а учень складає ДПА на на 10-11, то які можуть бути наслідки для вчителя?

Марина
Дпа для 9 класу 

Скажіть будь-ласка в якій формі буде проходити ДПА 2019 для 9 класу, і які збірники чинні для проведення його?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!