Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Юрій
Чи зберігається педагогічне звання? 

2007 року за підсумками атестації мені, як учителю, було підтверджено вищу категорію та звання "учитель-методист". 2010 року я розрахувався з посади вчителя і влаштувався методистом в будинок дитячої та юнацької творчості. 2012 та 2017 років атестувався, підтвердив вищу категорію (у методистів педагогічного звання немає). 2019 року повернувся до школи учителем. Чи збереглося за мною звання "учитель-методист", яке я мав до роботи в закладі позашкільної освіти?

Anna
Чи можлива позачергова атестація? 

Доброго дня! В 2015 році я закінчила ВНЗ. В 2017-2018 н.р. за результатами атестації мені було присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст ІІ категорії". Чи маю право на позачергову атестацію в 2019-2020 н.р? В 2019 році пройшла курси підвищення кваліфікації. За міжатестацій період мої учні здобули призові місця в районних етапах предметних олімпіад, обласних та Всеукраїнських етапах різних творчих конкурсів.

Олена
Чи може вихователь закладу дошкільної освіти з дипломом бакалавра атестуватись на кваліфікаційну категорію у 2019-2020 навчальному році? 

У зв'язку з прийняттям Закону "Про освіту" для дошкільних закладів достатньо рівня бакалавра. Тоді стає не зрозуміло порядок атестації дошкільних педагогічних працівників у 2019-2020 н.р.

Олеся Кулинич
Чи дійсний диплом? 

Закінчила технічний ВУЗ за хімічним напрямком .У дипломі ,окрім основної освіти, ще вказано "викладач хімії".Чи можу я працювати вчителем хімії у школі? З моменту отримання диплому пройшло 9 років.

Олеся Кулинич
Чи дійсний диплом? 

Закінчила технічний ВУЗ за хімічним напрямком .У дипломі ,окрім основної освіти, ще вказано "викладач хімії".Чи можу я працювати вчителем хімії у школі? З моменту отримання диплому пройшло 9 років.

Mir Viktorovna
Чергова атестація після декретної відпустки 

Підкажіть, будь ласка. Я повинна була атестуватись на 1 категорію у 2016-2017 році, але пішла у декретну відпустку у 2016 році. Виходжу на роботу у 2019 році. Чи зможу я атестуватись на 1 категорію у 2019-2020 році, якщо курси буду проходити у вересні 2019. Дякую.

Yulia19
Атестація і декрет 

Підкажіть, будь ласка! В цьому 2019-2020 навчальному році на мене чекає моя перша атестація. У грудні я йду у декретну відпустку. Які можливі варіанти рішення, чи встигну я атестуватися, і що на мене чекає? Атестаційнв курси випадають мені якраз на грудень, коли я вже буду у декреті ..

Olena
Чи можна перенести атестацію? 

У 2011 році атестувалась на 2-гу категорію, у липні 2012 року пішла у першу декретну відпустку і зразу у другу у лютому 2016. На роботу вийшла у лютому 2019 року. Не пропрацювавши року після виходу з декрету, мене ставлять на атестацію на 2019-2020 навч.рік. Чи маю я право відмовитись атестуватись у цьому році і перенести її на 1-2 роки?

OKSANA12345
Відсутність свідоцтва про проходження курсів за атестаційний період 

Атестація вчителя початкових класів відбулася в березні 2019 року. Рішення комісії - відповідає займаній посаді за умови виконання заходів, визначених атестаційною комісією. В рекомендаціях атестаційної комісії зазначено - пройти курси підвищення кваліфікації в термін до 01.09.2019 року. Вчитель на даний час курсів не пройшов і в подальшому, тобто до 1.09.2019 року, очних курсів не передбачено за розкладом місцевого інституту ППО. На даний час, не маючи документа про проходження курсів, учитель виявляє бажання процювати в закладі освіти і в наступному 2019-2020 н. р. Які дії керівника, атестаційної комісії.

Юлия Михно
Можливіть атестації після двох років праці та попередньго стажу в ВНЗ 5 років 

Добрий день. Маю стаж у ВНЗ 5 років (з 2005-2010), після перерви (7 років) з 01.09.17, вже два роки працюю вчителем математики. Маю вищу освіту (магістр). Чи чаю право в цьому навчальному році атестуватися? Якщо так, то чи маю право зразу на 1 категорію. Дякую.

Elena
Підвищення кваліфікації 

Доброго дня. Директор дошкільного закладу протягом 9 років не була на курсах підвищення кваліфікації. Приформуванні замовлення на курси також заявки від директора не було. Які дії органу управління освітою? Чи може це бути підставою для звільнення?

Орест Степанович
Я бакалавр початкових класів 

Працюю 5 років. Чи мають право мене атестувати на другу категорію, якщо я ще не вивчився на магістра, а тільки бакалавр.

Анна
Чи маю я право відмовитися від атестації? 

Чи маю я право відмовитися від атестації,чи вона обов'язкова для кожного вчителя раз на 5 років?

Ольга Клокол- Галушко
Атестація учителя 

Вчитель(за дипломом - вчитель історії), працює вчителем початкових класів. Цього року потрібно атестуватись. Чи можна атестувати як вчителя початкових класів ( курси пройшла) чи необхідно атестувати за дипломом? Якщо атестувати за дипломом, то скільки годин історії вчитель повинна викладати?

Evgeniya Gonchar
Позачергова атестація 

Доброго дня!Чи можу я писати заяву на позачергову атестацію у 2019-2020навчальному році: якщо,була близько 5 місяців у декретній відпустці по догляду за дитиною і останній раз атестувалася у 2017 році?

Ната микр
НУШ 

Чи повинен вчитель , який проходить курси НУШ здавати конспекти уроків ,моніторингових робіт,батьківських зборів ?

Людмила Белинська
Чи може бути присвоєно кваліфікацію учителю без педагогічної освіти? 

На роботу взяли учителем фізики випускника університету ім.Каразіна, в дипломі якого написано "Фізик.Астроном". Чи можна його атестувати на підвищення кваліфікаційної категорії?

Ірина Михайлюк
Атестація учителя- логопеда 

Чи може атестуватися вчитель-дефектолог (логопед) на категорію "спеціаліст вищої категорії ", маючи диплом бакалавра "вчителя-дефектолога" та спеціаліста "психолога" ? Дякую . На даний час маю вищу категорію як психолог (стаж роботи 15 років), працюю логопедом 2 роки.

Юлія
Чи можу я, маючи ІІ кваліфікаційну категорію отримати позачергово вищу категорію та одночасно звання вихователь-методист 

Я працюю вихователем 14 років. Остання атестація була 2017 року. Маю бажання атестуватись на вищу категорію та отримати звання вихователь-методист, бо протягом 2018-2019 року стала переможцем обласного конкурсу фахової майстерності "Методист року", є автором двох затверджених парціальних програм, є автором - переможцем трьох грантових соціальних проектів (гранти на сумму: 3000 00,00; 47000,00; 34000,00), які направлено на благоустрій території дитячого закладу де працюю та поліпшення матеріальної бази. Чи маю право, я отримати позачергово вищу кваліфікаційну категорію та одночасно звання. ("перестрибнути" з ІІ категорії на вищу.) Дякую, чекаю відповідь.

Андрій Ручаковський
порядок присвоєння педагогічного звання 

У 2018-2019 н.р. проатестований на присвоєння І кваліфікаційної категорії. Чи можу у 2019-2020 н.р. отримати педагогічне звання "старший учитель"? якщо так, тоді який порядок процедур щодо присвоєння? дякую