Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Dina
Чи можу атестуватися як вчитель інформатики після курсів 

За фахом я вчитель математики ІІ категорії. Але з 2015 року викладаю інформатику, курси як вчитель інформатики пройшла у 2016 році. Чи маю я право атестатуватися на підвищення раніше встановленої категорії як вчитель інформатики на підставі тільки курсів? Чи повинна мати освіту вчителя інформатики для того, щоб продовжувати працювати і підвищувати свою категорію?

Татьяна Мосейчук
Причини перенесення чергової атестації 

За дипломом вчитель біології викладає години основ здоровя. У цьому навчальному році чергова атестація. Вчитель біології не погоджується дати години біології для того, щоб можна було проатестуватись. Чи можу я перенести чергову атестацію на рік. Як мені вчинити?

yfnf
Як правильно атестуватись? 

Добрий день! Підкажіть будь-ласка як правильно мені атестуватись у 2018-2019 навчальному році і чи проходити курси підвищення кваліфікації, якщо: загальний педагогічний стаж у дошкільній освіті 21 рік, у 2009 році здобула вищу педагогічну освіту за спеціальністю: музичне мистецтво. З 2010 року по 2017 рік працювала завідуючою дитячим садком і пройшла курси підвищення для завідуючих у 2013 році, а у 2016 році пройшла атестацію для завідуючих. При реорганізації дитсадка у 2017 році перейшла на посаду музичного керівника та вихователя ЗДО і поступила у 2018 році на магістратуру: дошкільна освіта. Тож чи можна атестуватись у поточному навчальному році одночасно і як музкерівник та вихователь і чи потрібно проходити курси для присвоєння другої категорії? Дякую!

Галина Гошовська
Атестація методиста навчального закладу 

В навчальному закладі я працювала на посаді заступника директора з навчально-методичної роботи 25 років. З 1. 01. 2018 р мене перевели на посаду методиста ( скорочення). В 2019 р я атестуюсь як викладач на відповідність к.к. "спеціаліст вищої категорії" та відповідність пед. званню "викладач-методист". Чи можу я атестуватись як методист навчального закладу, адже на цій посаді мені платили як "спеціалісту"?

Виталия Семина
Курси 

Допоможіть розібратися. Я викладач німецької мови І категорія. Маю диплом вчителя укр.мови та літ. Бакалавр. Чи можу я поїхаьи на курси як вчитель укр. мови та по якому розряду оплачуватимуть уроки укр.мови. Доречі, адміністрація відмовила мені у курсах, начебто незакінчина вища освіта. Дуже вдячна.

Viktoria
Чи маю я право відстрочити атестацію, якщо я навчаюся в магістратурі на І курсі 

Чи маю я право відстрочити атестацію, якщо я навчаюся в магістратурі на І курсі

Олена
курси педпрацівників 

в мене чергова атестація і я повинна в цьому місяці пройти курси в обласному ІППО,але дирекція навчального закладу відмовляється оплатити їх,мотивуючи відсутністю коштів. Я готова оплатити вартість курсів сама.Які документи мені потрібні для цього оформити?Чи правомірна відмова дирекції в оплаті курсів підвищення кваліфікації? Куди звернутись за порадою і допомогою?

Ірина Дейнега
За якою категорією тарифікувати вчителя? 

Вчитель з ІІ кв. кат. у 1998 році повинен був пройти чергову атестацію, але у лютому звільнився. У 2018 році повертається на роботу за спеціальністю. За якою категорією він буде протарифікований

Miroslava
Позачергова атестація чи маю я право 

Чи маю я право на позачергову атестацію, якщо я атестувалася у 2017 році?

Алексей Удод
HELP 

Доброго дня! Я вчитель англійської мови. У школі працюю два повних роки. Маю диплом бакалавра за спеціальністю. Чи маю я право на атестацію у відповідний час зі своїм дипломом? Аргументуйте відповідним документом. Дякую.

Олександра
Атестація 

Доброго дня.У мене перерваний педагогічний стаж,але є 11 років педагогічного стажу вчителем фізики,категорій не має.На даний момент рік працюю вихователем гуртожитку технічного коледжу і маю бажання підвищити свою кваліфікаційну категорію.На яку категорію я маю право претендувати і чи можуть мені в цьому на даний момент відказати.

Віктор Матвєєв
Атестація на категорію 

Доброго дня! Ситуація наступна: чи має право викладач університету (посада асистент, педстаж - 25 років), працюючи за сумісництвом в школі, пройти атестацію одразу на першу категорію. Якщо так, то який алгоритм дій викладача? Дякую.

Ksena
Атестація вихователя 

Доброго дня,ось моя історія:2004 році була прийнята в садок на посаду вихователя,працювала лише в ясельній группі так як не мала педагогічної освіти,в 2009 році вступила в університет ім. Драгоманова і закінчила його в 2014 році здобувши повну вищу освіту зі спеціальністю:Дошкільна освіта та здобула кваліфікацію організатора дошкільної освіти ;вихователя дітей дошкільного віку ;логопеда дошкільних, загальноосвітніх та реабілітаційних закладів.Після вступу в заклад мала змогу працювати на інших вікових групах.В 2015 році в квітні місяці позачергово атестуваляся і присвоїли 2 категорію,повідомивши, що першу не мають права дати,не отримавши другої.Тогож року в червні пішла в дикретну відпустку по догляду за дитиною.В 2018 році коли дитина досягла 3-го віку я вийшла на роботу на посаду вихователя. Скажіть будь ласка чи зберігається за мною місце в тій групі з якої я йшла в дикрет,чи можуть дати і інше мійце,чи зберігається за мною моя здобута категорія і коли я маю право подати на позачергову атестацію, якщо я цього бажаю.Дякую

Лена Стадникова
срочно!!присвоєння звання 

у 2018 році пройшла атестацію на 1 категорію чи маю право у вересні подать директор клопотання про присвоєння мені звання старший вчитель,але в мене на момент атестації стаж буде 7років 9 місяців?

Світлана
Чи можу я атестуватися? 

На посаді вчителя початкових класів у школі працюю з листопада 2016 року. У січні 2019 року отримаю диплом магістра початкової освіти. Оформлена як вчитель початкових класів, але маю тільки години інформатики у початкових класах (по дипломові молодшого спеціаліста - вчитель інформатики в початкових класах). Чи можу я атестуватися у березні 2020 року? І на яку категорію?

наталія
після дипломна атестація. 

чи можна атестувати вихователя у 2018-2019 н.р. якщо працює з 1.09.2016 року, диплом отримала червень 2018р.

Галина Жигалюк
Довантаження вчителя 

Вчителя вищої категорії з української літератури довантажили уроками зарубіжної літератури. Атестована по укр.літ в 2016 році. Чи будуть оплачуватися уроки зарубіжної по вищій категорії?;

Sergij Bilous
Проходження атестації 

Особа працювала практичним психологом, в 2010 році в рамках атестації було присвоєно І категорію, перейшла на посаду вихователя і 2017 році за результатами атестації, як вихователю присвоєна ІІ категорія, з 2017 року повернулася на декретне місце на посаду практичного психолога. Пропрацювала рік чи має особа атестуватися в 2019 році на вищу категорію, як практичний психолог.

Олена
Чи може педагог атестуватися позачергово кілька разів? 

Музичний керівник закладу дошкільної освіти проходила атестацію перший раз у березні 2014 року на ІІ кваліфікаційну категорію. У березні 2017 виявила бажання атестуватися позачергово на присвоєння І кваліфікаційної категорії, де атестаційна комісія ухвалила рішення про присвоєння І кваліфікаційної категорії. Але знову музкерівник подає заяву на позачергову атестацію в 2019 році на присвоєння звання "вихователь-методист". Скільки ж разів позачергово можна атестуватися? І чи правомірно присваювати звання позачергово?

Светлана Дзятко
Чи можна атестуватися одночасно як вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури, якщо це спеціальність за дипломом? 

За дипломом "Викладач української мови і літератури, вчитель зарубіжної літератури". Викладаю у школі і українську і зарубіжну, але у трудовій прийнята на посаду вчителя зарубіжної літератури. Атестація була у 2016, присвоєно 2катерію як вчителю зарубіжної. Курси є з обох спеціальностей. Якщо обидві спеціальності за дипломом, можу я наполягати на записі обох в атестаційний лист і врахуванні досягнень з обох дисциплін при атестації? Дякую!