Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
elena
підвищення категорії або отримання звання 

Я, Бородавка Олена Дмитрівна, вихователь КДНЗ № 19 "Ластівка", м. Сєвєродонецька, Луганської області. Маю вищу педагогічну освіту за спеціальністю "вчитель початкових класів". Педагогічну діяльність розпочала в 1990 році. Загальний педагогічний стаж 27 років. Стаж роботи в школі вчителем 12 років. Вихователем працюю з лютого 2002 року, стаж 15 років. Маю кваліфікаційну категорію "Спеціаліст", 11 тарифний розряд. Прошу надати мені роз’яснення, чи маю я право підвищити кваліфікаційну категорію або отримати звання "Вихователь- методист"

Мирослава Герасимюк
Позачергова атестація вихователя 

У 2016 році я вступила на Дошкільну магістратуру (маючи перехресну Не педагогічну спеціальність до того) і одразу ж влаштувалася працювати вихователем ДНЗ. В січні 2018 р, я закінчила магістратуру і отримала диплом. В цьому році в вересні було 2 роки як займаю посаду вихователя. Чи маю право атестуватися позачергово на спеціаліста 2 категорії в 2018-2019 н.р? Дякую!

vchutel
Позачергова атестація 

Я вчитель початкових класів, 2 роки тому атестувалася. Зараз хочу позачергово, але маю тільки 3,5 години в початкових класах і ще години у старших. Чи маю право атестуватися?

vchutel
Позачергова атестація 

Які потрібно мати досягнення, щоб атестуватися позачергово на І категорію? Скільки годин потрібно мати щоб атестуватися?

kate
Атестація як вчитель, педагог організатор та соціальний педагог за один рік 

ТАк склалося , що атестувалася як вчитель, як педагог організатор та соціальний педагог три роки поспіль. У2018-2019 році атестуюсь на підтвердження І категорії як вчитель. Чи можна проатестуватися також і за двома іншими посадами в цьому навчальному році, курси іще дійсні. Чи знову буду атестуватися три роки підряд.

lidka
Чи маю я право атестуватися? 

Цього навчального року я повинна була атестуватися (остання атестація 2013 - 2014 н. р.), але знаходилася 1 рік у відпустці по догляду за дитиною, цього навчального року перервала її достроково й вийшла на роботу. Чи маю я право атестуватися цього навчального року, якщо в мене був переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, я виграла міжнародний конкурс і на базі нашої школи відбувся табір з іншомовним волонтером, а також участь у конкурсі "Вчитель року"

lidka
Чи маю я право атестуватися позачергово?... 

Чи маю я право атестуватися позачергово?

Yasmin
потрібна допомога 

Методист коледжу вимагає на 10.10.2018.принести пакет документів: 1.Заяву на планову атестацію 2.Самозвіт 3.Аналіз науково-педагогічної діяльності педпрацівника На заяві має бути візування голови циклової комісії.На 2 і 3 документі витяг із протоколу засідання циклової.Багато, хто приходив із заявами, і бажали підвищити свій рівень кваліфікаційний, змушені були переписувати їх ,де вказували ,що хочуть підтвердження своєї категорії.Наскільки ці дії правомірні?І як з цим бути?Схоже на те,що атестація-це подвійні сандарти і зведення особистих рахунків. Як проатестуватись і залишитись працювати?

Svetlana Dyakova
Атестація нефахівця 

Дуже дякую Вам за відповідь, але ще одне запитання,щоб у моєму випадку проатестуватись як вчителю початкових класів, (викладаю англійську мову, нефахівець)мені необхідно викладати в початкових класах якийсь інший предмет, (напр. математику, образотворче мистецтво можливо) чи достатньо того що я викладаю в 1-4 кл. англійську мову?

irina
Підкажіть, будь ласка, щоб атестуватися на 1 категорію 5 років стажу слід мати на 1 жовтня чи на момент атестації (березень - квітень)? 

Підкажіть, будь ласка, щоб атестуватися на 1 категорію 5 років стажу слід мати на 1 жовтня чи на момент атестації (березень - квітень)?

Ірина
позачергова атестація 

Атестувалась в 2016-2017 навчальному році , чи можу позачергово атестуватися в 2018-2019 н.р.?

Олена Ковальчук
чи можу я достроково атестуватись 

якщо маю чотири роки педагогічного стажу і два роки тому закінчила педуніверситет

Марія
Атестація методиста 

Скажіть будь ласка ,якщо у 2014 р. майстра виробничого навчання 12 розряду було переведено на посаду методиста училища , при тому ,як викладач спецпредметів мав другу категорію. У 2016 р. відбулась атестація як викладача і було присвоєно першу категорію. На даний час оплата як методисту здійснюється за 13 розрядом.Чи правомірні дії дирекції закладу ,коли повинен атестуватися як методист і на яку категорію? Р.S. Як методист працює на відмінно....

Eva
Атестація 

Информатику преподаю 26 лет. Математику  - с перерывами, лет 13 за всю учительскую карьеру. Всегда аттестовалась как информатик, математику оплачивали согласно категории информатика. В 2011 году аттестовалась, получила высшую категорию как учитель информатики и математики. Жизнь вносила свои коррективы, пришлось менять место жительства и работы в 2014 г.. Работала учителем информатики (только информатики). В 2016 г подтвердила категорию, в аттестационном листе записано "учитель информатики".  В этом году (2018/19) имею "часы" математики ("производственная необходимость", как мне сказали) и информатики. Сегодня выяснилось, что математику мне оплачивают как специалисту. Т.е. тихо, ничего не сообщая, просто сняли категорию? С курсами все в порядке. Прошу разъяснить ситуацию. Это так и должно быть? Что мне делать? Внеочередная аттестация? На какую категорию?  Сама виновата в 2016 г? Надо біло требовать часі математики и аттестоваться? Спасибо!

STEFANO
Чергова атестація 

Чи підлягає черговій атестації викладач який працює неповний робочий день (з неповним педнаватнаженням) під час перебування у відпустці по догляду за дитиною до 3 років?

Марина
Підтвердження першої категорії 

Доброго дня. Скажіть будь ласка. Чи можливо підтвердити першу категорію майстра виробничого навчання, якщо немає вищої освіти?

Вікторія Дирів
Вчитель з дипломом бакалавра 

Чи зможу я, закінчивши бакалавра, працювати в школі (моя професія вчитель географії), враховуючи те, що тепер бакалаврат вважається повною вищою освітою?

Екатерина Катрич
Біологі, вчитель біології та екології 

Якщо я рік буду викладати різні предмети окрім біології чи втрачу я свою категорію?

Svetlana Dyakova
Атестація 

Доброго дня, чи можу я проатестуватись як вчитель початкових класів (за дипломом) працюючи вчителем англійської мови (як нефахівець),чи достатньо для цього викладати англійську мову в початкових класах? курси перекваліфікації пройдені і як вчителя англ. мови і як вчителя початкових класів. Якщо так, то чи можу я отримати вищу кваліфікаційну категорію? і чи можу я всетаки проатестуатись як вчитель англійської мови (стаж викладання 18 років, загальний педстаж 30 років) , дякую.

Лариса Владимировна
чи не втратила чинність постанова кабінету міністрів україни від 23.12.2015 №1109 

У постанові Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 року №1109 вказано, що педагогічне звання «старший вихователь» присвоюється вихователям-методистам.(п.3). Це суперечить Положенню про атестацію педагогічних працівників (п.5.3). Крім того, у п.2 вищезазначеної постанови у переліку посад, які займають педагогічні працівники, не вказана посада «вчитель-логопед», що теж суперечить Положенню про атестацію (п.4.1.) ПИТАННЯ: Чи можливо порушити постанову Кабінету Міністрів України та присвоювати: - педагогічне звання «старший вихователь» вихователям закладів дошкільної освіти; - кваліфікаційні категорії вчителям-логопедам ?