Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
dennnnnnnnnnb
Старший учитель 

Чи має право учитель у якого 2 перемоги у МАН на всеукраїнському етапі, 4 перемоги МАН облссному, та 5 на районному претендувати на присвоєння першої категорії та звання старший учитель?

Ira Hrupchik
Чи маю право на атестацію? 

У 2014 р.закінчила педколедж за спеціальністю "початкова освіта", у 2017 р. закінчила університет і здобула кваліфікацію "бакалавр педагогічної освіти"(спеціальність "початкова освіта"), а в січні 2019 р. отримала диплом магістра за спеціальністю "соціальна робота" (професійна кваліфікація "фахівець із соціальної роботи, соціальний педагог, викладач"). В школі працюю вчителем початкової школи 4 роки 1 місяць.Чи можу я атестуватись в 2019-20 н.р. і яку категорію буду мати?

Юлия Андреева
Чи можна одразу після закінчення магістратури атестуватися? 

У січні 2020р.отримаю диплом магістра, чи можу я цього ж навчального року підвищити кваліфікацію? Чи потрібно чекати 2020-2021 н.р.?

dennnnnnnnnnb
Позачергоаа атестація 

Доброго дня! Я атестуюсь на першу категорію позачергово, чи можу я претендувати на звання "старший учитель"?

Людмила Погребняк
Поясніть чому так? 

Пропрацювала в коледжі 11 років, маю вищу каткегорію, маю вчене взаннґя кан. екон. наук, але зараз працюю в школи і категорія спеціаліст. Поясніть чому так?

Informatik
Позачергова атестація 

Працювала 20 років в позашкільному навчальному закладі, атестувалась і отримала найвищі тарифні розряди. Після переходу на роботу в школу отримала звання вчитель спеціаліст. Через 2 роки (квітень 2018 р.) отримала можливість атестуватись і зараз маю 2 категорію. Цього року хотіла б атестуватись (тобто атестація відбудеться навесні 2020р), але мені відмовили. Чи правильно? За чотири роки роботи в школі випустила дві методичні роботи, брала участь в конкурсі "Вчитель року" та маю учнів призерів міської олімпіади.

Виктория Оксаниченко
Атестація на вищу категорію 

З 1 вересня 2019 р. до Коледжу з Академії за переводом перейшли 2 викладача. Обидві мають пед.стаж понад 16 років. Вченого ступеня не мають. Чи можуть вони бути атестованими у Коледжі у 2020 році на вищу категорію?

Вікторія
Зниження вищої категорії за заявою педпрацівника 

Якщо викладач відмовляється від підтвердження вищої категорії, яке повинна проводити обласна атестаційна комісія, чи може атестаційна комісія закладу освіти проатестувати його на першу категорію. З повагою директор Краматорського коледжу технологій та дизайну Малюкова Вікторія

dennnnnnnnnnb
Доброго дня! Наразі у мене диплом бакалавра, працюю у школі три роки та маю певні досягнення, чи маю право я на атестацію у 2019/2020 навчальному роція, диплом магістра отримую у грудні 2019 

Доброго дня! Наразі у мене диплом бакалавра, працюю у школі три роки та маю певні досягнення, чи маю право я на атестацію у 2019/2020 навчальному роція, диплом магістра отримую у грудні 2019

Юлія
Чи можу я, маючи вищу кваліфікаційну категорію.Працюючи на посаді вихователь - методист Центру соціально - психологічної реабілітації дітей отримати позачергово звання "старший вихователь" 

Працюю на посаді вихователь - методист центру соціально - психологічної реабілітації дітей, педагогічний стаж 22 роки. У 2018 пройшла атестацію на підтвердження "вищої кваліфікаційної категорії". Чи маю право позачергово отримати звання "старший вихователь". Заздалегіть вдячна.

Марин
Як атестувати вчителя, якщо він викладає тільки факультатив? 

Добрий день! Підкажіть, як правильно проатестувати вчителя, якщо в нього є тільки години факультатива. Дякую

Ирина
Добрий день! Скільки годин необхідно набрати на атестацію педагогу організатору, який за дипломом має фах вчителя хімії? 

Те що за фахом вчитель має набрати в рік 30 годин, це є прописано в Положенні, а скільки годин має набрати педагог-організатор чи заступник директора. Скільки в рік разом годин має бути? Дякую.

Любов
Позачергова атестація 

У 2018 році, через 2 роки після закінчення університету, я атестувалася на ІІ категорію. Чи можу я атестуватися у 2019-20 навчальному році на І категорію позачергово, якщо після закінчення навчання пройде 4 роки, чи можлива на даний час позачергова атестація згідно нового законодавства? Дякую.

Таня
У якому році я буду атестуватися чергово? 

Чергова атестація була у 2016 році. У 2018 році проатестувалася позачергово. Коли буде знову чергова атестація? Дякую

Nadiia
Атестація вчителя з навантаженням з кількох предметів 

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, вчитель має навантаження з одного предмета за своєю основною спеціальністю. Маж вищу категорію. Є навантаження і з іншого предмета. В положенні написано, що категорія поширюєтьсянавантаження і з іншого предмета, при умові проходження курсів. А якщо вчитель вступає до ВУЗу по цьому предмету і має довідку про навчання?

Людмила Левченко
Атестація працівника, якому здійснюється доплата за виконання обовязків шкільного бібліотекаря 

Добрий день!Підкажіть, будь ласка, чи здійснюється атестація працівника, якому проводиться оплата за виконання обовязків шкільного бібліотекаря в розмірі 0,5 посадового окладу? Основна посада - секретар

освітянка
атестація вчителя, який викладає факультатив 

Вчитель української мови вищої категорії після тривалої перерви повернувся на роботу. На даний час викладає факультатив. Як його атестувати?

Іванна Гайда
Чи можна підтвердити вищу категорію через 2 роки 

У 2015 році проатестувалася позачергово на вищу категорію.У 2017 підтверджувала звання старший учитель.Чи можна вважати, що вища категорія теж підтверджена, і в якому році я тоді атестуюся? Дякую

Елена Глущук
Умови атестації 

Добрий день. У мене диплом спеціаліста " Якість, стандартизація, сертифікація" та диплом бакалавра " Дошкільна освіта". Працюю вихователем. Чи можу я атестуватися на другу категорію спираючись на п. 3.26 Типового положення? Курси пройшла. Дякую за відповідь.

Наташа Мельник
Чи може вчитель відразу атестуватися по двох предметах? 

Доброго дня. Чи може вчитель атестуватися відразу по двох предметех - англійська та німецька зі стажем роботи 2 роки?