Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Світлана Ткачук
Чи можу я можу атестуватися на ІІ категорію без проходження курсів підвищення кваліфікації? 

У 2015 році отримала диплом бакалавра за спеціальністю "Дошкільна освіта". У цьому ж році пішла працювати вихователем у дитячий садок. В 2017 році отримала диплом магістра. У якому році я маю право на атестацію? Чи можу я атестуватися на ІІ категорію? І чи обов'язково проходити курси підвищення кваліфікації перед атестацією, чи курсами підвищення кваліфікації вважається отримання вищої освіти?

Світлана Ткачук
У якому році атестація? 

У 2015 році отримала диплом бакалавра за спеціальністю "Дошкільна освіта". У цьому ж році пішла працювати вихователем у дитячий садок. В 2017 році отримала диплом магістра. У якому році я маю право на атестацію? Чи обов'язково проходити курси підвищення кваліфікації перед атестацією, чи курсами підвищення кваліфікації вважається отримання вищої освіти?

Ольга
Аттестация 

У меня есть высшее образование по специальности Экономика предприятий.Закончила в 2017 году педагогический университет и получила диплом бакалавра дошкольное образование.Могу ли я аттестоваться на категории?

marina
атестація вчителя з неповною вищою освітою 

У положенні п.5.4 сказано, що вчитель з неповною вищою педосвітою може отримати звання "старший учитель", якщо має 8 років стажу та 11 тарифний розряд. Нас запевняють, що є зміни і такий вчитель після 2013 р. не може мати звання, а до цього пункту уже відносяться педпрацівники з вищою категорією. Чи настправді п.5.4 змінено, ми не знайшли. Допоможіть нам розібратись у питанні, чи може отримати вчитель з неповною вищою освітою, маючи 13 років стажу та 11 т.р. звання "старший вчитель".

Ирина Лепшина
Аттестация при переходе с одной пед. должности на другую 

Добрый день, подскажите пожалуйста, если педагогический работник имеет педстаж на должности воспитателя 2,5 года, не аттестовалась ранее, диплом получила в 2008 году, при переводе на другую педагогическую должность в этом же учреждении сколько времени должна отработать, прежде чем выйти на аттестацию?

Любов
Запитання про порядок присвоєння мені кваліфікаційної категорії. 

Працюю у ЗДО на посаді "вихователь". Стаж 28 років.Зараз маю звання "вихователь - методист" (атест.у 2017 р.) і 12 й розряд. У січні 2020 го року здобуду освітній рівень магістра. У цьому ж 2020 му році планую позачергово атестуватися на категорію. На яку категорію можу претендувати і через який час знову підвищити категорію? Дякую.

Єгорова Світлана
Оплата після атестації в 2018-2019 н.р. вчителю, який викладає декілька предметів 

Поясніть, будь ласка. Атестували як вчителя інформатики, за дипломом вчитель математики та інформатики, викладаю математику, інформатику, фізику. Маю курси фізики, інформатики, математики не маю. Можу, пройшовши курси по математиці, отримувати оплату по категорії. Чи достатньо тижневих курсів по математиці? Дякую

Hurt
Правомірність повторного засідання атестаційної комісії ІІ рівня 

На засідання атестаційної комісії ІІ рівня працівник не прийшов, письмової згоди на проведення засідання без його присутності теж не було. Педагогічного працівника атестували на відповідність раніше присвоєній категорії, але без присвоєння звання, з чим учитель не погоджується. Чи може працівник вимагати проведення повторного засідання атестаційної комісії ІІ рівня, щоб мати змогу надати пояснення щодо своєї професійної діяльності?

Юлия Петришак Веселовская
Закон України "Про професійний розвиток працівників" Стаття 12. Категорії працівників, які не підлягають атестації 

Закон України "Про професійний розвиток працівників" Стаття 12. Категорії працівників, які не підлягають атестації 1. Атестації не підлягають: одинокі матері або одинокі батьки, які мають дітей віком до чотирнадцяти років; чи стосується це вчителів? і як проходити курси?

Таня
Чи потрібно атестуватись по новому? 

Вчитель історії та правознавства атестувався на вищу категорію та звання старший вчитель, через п"ять років іде на підтвердження категорії і звання вже як вчитель Захисту Вітчизни чи можливе таке підтвердження ?

olga
доброго дня, на яку категорію маю претендувати, якщо маю дві вищі освіти одна з, них педагогічна 

Доброго дня, на яку кваліфікаційну категорію маю претендувати, якщо маю дві вищі освіти одна з, них педагогічна

Людмила Босенко
Атестація на встановлення "спеціаліст вищої категорії" 

Закінчила педучилище, маю 25 років педстажу, 11 тарифний розряд і звання "старший вчитель". Зараз навчаюся у ВНЗ, в 2021 році закінчу , дасть Бог, вуз(магістр). Чи зможу я атестуватися зразу на "спеціаліст вищої категорії"? Дякую.

Іра
як проводити оплату праці за предмети, курси з яких не пройдено? 

вчитель викладає декілька предметів, по основному предмету курси підвищення кваліфікації пройдено, 2 предмети - термін курсів закінчився. За результатами атестації підтверджено раніше встановлену категорію

Галина
Хто може бути головою атестаційної комісії, якщо у освітньому закладі в один рік атестуються директор і заступник? 

На наступний навчальний 2019-2020 рік у освітньому закладі атестується директор і заступник. Хто в такому випадку може бути головою атестаційної комісії?

Галина
Як правильно зробити запис в атестаційному листі у графі освітньо-кваліфікаційний рівень? 

Закінчила у 1992 році Львівський державний університет ім. І. Франка. Присвоєно кваліфікацію - філолог. Викладач. Це освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, чи магістра?

Галина
Записи в атестаційному листі 

Добрий день! Як правильно зробити запис в АТЕСТАЦІЙНОМУ ЛИСТІ про рішення атестаційної комісії І рівня, якщо працівник проатестований на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», та не відповідає раніше присвоєному педагогічному званню "старший учитель"?

Ірина Івашків
Атестація після відпустки 

Вчителю початкових класів ЗНЗ 25.03 2014р. за результатами атестації була присвоєна ІІ кваліфікаційна категорія. З 16.10 2015 працівниця пішла у декретну відпустку по догляду за дитиною. З 30.05 2018р. вона приступила до роботи у ЗНЗ на цій же посаді. Чи можна їй атестуватися, маючи курси підвищення кваліфікації, у березні 2019року на вищу категорію.

Ирина Повстенко
Атестація 

Педагог-організатор має вищу категорію. Чи можуть атестувати відразу на вищу категорію цього працівника, як заступника з виховноі роботи?

Людмила Хоменко
Про проходження курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників 

В 2017 році отримала сертифікат про проходження курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників, як викладач спецдисциплін, підтвердила категорію. В 2017 році стала старшим майстром. В цьому році мене знову відправляють на курси як старшого майстра. Попередні курси можуть бути підставою для атестації мене, як старшого майстра? Чи потрібно знову йти на курси?