Запитання та відповіді на нього

Суміщення педагогічних посад в одному закладі

irina dimova
Вчитель початкових класів вищої категорії, має звання \"Вчитель-методист\", атестувався у березні 2011 як вчитель. У 2012 цей вчитель суміщує в цьому ж закладі (школа-інтернат) посаду вихователя. Яким чином має здійснюватися оплата праці? Чи може адміністрацяі закладу зняти з працівника категорію та звання (як вихователя) і проводити на навантаження вихователя оплату по категорії \"спеціаліст\" мотивуючи це тим, що вчитель не атестувався як вихователь? Дякую.

Ірина
3.18. Педагогічні працівники, які працюють у навчальних закладах за сумісництвом або на умовах строкового трудового договору, атестуються на загальних підставах.

При суміщенні працівниками педагогічних посад в одному навчальному закладі їх атестація здійснюється з кожної із займаних посад.

Потрібно проходити атестацію і як вчитель, і як вихователь.

Вилен
Оплата праці педагогічним працівникам здійснюється за результатами атестації. Педагогічний працівник можу суміщувати декілька посад, наприклад: 1) вчитель, вихователь ГПД, керівник гуртка; 2) практичний психолог, вчитель, керівник гуртка. При такому суміщенні, якщо педпрацівник проатестований за однією посадою, то за іншими посадами, він отримає зарплату як такий, що не атестовувався, тобто як спеціаліст. Отже, педпрацівники, які суміщують декілька посад, повинні проходити курси підвищення кваліфікації та атестацію.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua