Запитання та відповіді на нього

Доброго дня! Чи маю я право атестуватися як вчитель фізики та інформатики що мені роботи?

Ігор Вергун
Доброго дня! Я працював у школі з 2017 року викладав інформатику в класах та фізику у дітей з індивідуальним навчанням,в 2018 році отримав диплом магістра, в цьому році хочу подати на атестацію, а мені адміністрація сказала що можу атестуватися лише як вчитель інформатики бо вияснилося що вони помилились і прийняли мене на посаду тільки вчителя інформатики, що мені роботи?

Володимир Мініч
Атестуватися. Атестуєтеся по спеціальності за дипломом, по одній. На другий предмет категорія пошириться при умові проходження курсів. Але якщо у Вас в дипломі є вчитель фізики, то і курси непотрібні, бо перші 5 років після закінчення зво диплом заміняє курси.

Ігор Вергун
у мене у дипломі магістра є вчитель фізики та інформатики який я отрима у 2018 р. чи можу я атестуватися по фізиці та інформатиці?

Володимир Мініч
Ви атестуєтеся за однією посадою - учитель, з одного предмета, так, як передбачає Типове положення про атестацію педагогічних працівників.
3.25. Вчителі та викладачі, які мають педагогічне навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета, який викладають за спеціальністю. У цьому випадку присвоєна кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне навантаження. Необхідною умовою при цьому є підвищення кваліфікації з предметів інваріантної складової змісту загальної середньої освіти.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua