Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Чи зберігається педагогічне звання?
Запитання та відповіді на нього

Чи зберігається педагогічне звання?

Юрій
2007 року за підсумками атестації мені, як учителю, було підтверджено вищу категорію та звання "учитель-методист". 2010 року я розрахувався з посади вчителя і влаштувався методистом в будинок дитячої та юнацької творчості. 2012 та 2017 років атестувався, підтвердив вищу категорію (у методистів педагогічного звання немає). 2019 року повернувся до школи учителем. Чи збереглося за мною звання "учитель-методист", яке я мав до роботи в закладі позашкільної освіти?

Володимир Мініч
Ні. За Вами зберігається раніше присвоєна категорія до наступної чергової атестації п.3.27 Типового положення про атестацію педагогічних працівників.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!