Запитання та відповіді на нього

Чи можу я в наступному навчальному році атестуватись, як вчитель інформатики, якщо в цьому навчальному році атестувалась як вчитель математики?

Natali Natali
Доброго дня. Я маю педагогічне навантаження з математики та інформатики. Пройшла курси підвищення кваліфікації в 2016 році з математики та інформатики. В березні 2019 року атестувалась на вищу категорію, як вчитель математики. Як вчитель інформатики жодного разу не атестувалась. Чи можу я в 2019-2020 навчальному році атестуватись, як вчитель інформатики?

Володимир Мініч
Якщо Ви викладаєте кілька предметів, атестуєтеся зі спеціальності за дипломом. При умові проходження курсів категорія пошириться на все педагогічне навантаження. Тому нема потреби атестуватися з інформатики. Більше того Ви обіймаєте посаду вчителя. Якби, наприклад, Ви були ще педагогом-організатором чи вихователем, тоді треба було б атестуватися з обох посад.

Natali Natali
Так, але годин математики в школі мало. Адміністрація планує дати мені навантаження лише з інформатики. Як вчитель інформатики жодного разу не атестувалась. Як в такому випадку буде нараховуватись заробітна плата, якщо в мене будуть лише години інформатики??? За вищою категорією чи спеціаліста?

Тому я і планую атестуватись з інформатики, чи можна це зробити в 2019-2020 навчальному році і на яку категорію, якщо в березні 2019 року атестувалась як вчитель математики на вищу категорію?

Володимир Мініч
Найоптимальніше рішення: залишаєте 2 години математики і атестуєтеся по них. А інформатики можна мати хоч більше 20 годин, категорія пошириться. Так Ви уникнете багатьох проблем.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!