Запитання та відповіді на нього

Стосовно встановлення звання "старший вихователь"

Margarita Nesnova
Навеснi атестуюсь на встановлення "вищої категорії" як учитель і вихователь. Чи має право Голова атестаційної комісії ініціювати (за моїм бажанням) присвоєння мені звання "старший вихователь", якщо для цього є всі умови. Чи має право відмовити Голова комісії, мотивуючи тим, що треба було це робити ще восени. Засідання комісії І рівня ще не відбулося, а ІІ рівень буде в квітні. Дякую.

Володимир Мініч
Відповідне подання керівника закладу або педагогічної ради мало бути відповідно подане до АК до 10 жовтня. Нема подання - нема звання
3.1. Щороку до 10 жовтня керівники навчальних та інших закладів, працівники яких атестуються, подають до відповідних атестаційних комісій списки педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації, із зазначенням строків проходження підвищення кваліфікації. У цей самий строк до атестаційних комісій подаються заяви педагогічних працівників про позачергову атестацію, про перенесення строку атестації, подання керівника або педагогічної ради закладу про присвоєння працівнику кваліфікаційної категорії, педагогічного звання та у разі зниження ним рівня професійної діяльності.

Margarita Nesnova
Дякую

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua