Запитання та відповіді на нього

Лікарняний в міжатестаційний період

Інна Миронова
Чи може вчитель бути атестованим, якщо він знаходився 4 місяці на лікарняному в міжатестаційний період ( з 29 жовтня по 17 березня). Якщо ні, то де це написано?

Володимир Мініч
Може. Напишіть відповідну заяву і дайте свою згоду на атестацію за Вашої присутності, якщо на момент засідання ще перебуватимете на лікарняному згідно зазначеного пункту Типового положення
3.10. Засідання атестаційної комісії проводиться у присутності працівника, який атестується. Під час засідання атестаційної комісії педагогічний працівник має право давати усні та письмові пояснення, подавати додаткові матеріали щодо своєї професійної діяльності.

За рішенням атестаційної комісії атестація може бути проведена за відсутності працівника, якщо він не з’явився на засідання атестаційної комісії з об’єктивних причин (службове відрядження, територіальна віддаленість, тривала хвороба та інші причини, що перешкоджають присутності на засіданні) і дав на це письмову згоду, за винятком випадків атестації працівників, стосовно яких порушено питання про невідповідність займаній посаді.

Інна Миронова
Щиро дякую!

Володимир Мініч
Там читайте...,,...за Вашої відсутності...''

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua