Запитання та відповіді на нього

Чи можна присвоювати музичному керівнику педагогічне звання "старший вихователь"?

Марія
Доброго дня, підкажіть будь ласка чи можна присвоювати музичному керівнику ЗДО з 10 тарифним розрядом педагогічне звання "старший вихователь"?

Володимир Мініч
Вихователь-методист.
5.4. Педагогічним працівникам, які мають базову або неповну вищу педагогічну освіту, можуть присвоюватися педагогічні звання «вихователь-методист» (для музичних керівників, інструкторів з фізкультури та вихователів дошкільних навчальних закладів), «старший учитель», «старший вихователь», якщо стаж їх педагогічної діяльності становить не менш як 8 років та якщо вони мають найвищий тарифний розряд.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua