Запитання та відповіді на нього

Атестація магістра

Віта Іванова-Федоренко
В 2017 році отримала диплом бакалавра, а в січні 2019 - магістра. Чи могла я написати заяву на позачергову атестацію?? Остання була в 2015 році. Заробітну плату ще досі отримую по диплому з коледжу, який закінчила в 2004 році. На яку категорію я маю право атестуватися? Дякую

Володимир Мініч
Уточніть спеціальність в коледжі і отриману освіту магістра. Також важливо, ким Ви працюєте за посадою.

Віта Іванова-Федоренко
Вчитель молодших класів всі 3 дипломи. Працюю вчителем молодших класів. І чи потрібно проходити курси? Дякую

Володимир Мініч
Курси не треба. Можна атестуватися відразу на вищу. 8 років стажу на посаді є?

Володимир Мініч
1.8. Умовою чергової атестації педагогічних працівників є
обов'язкове проходження не рідше одного разу на п'ять років
підвищення кваліфікації на засадах вільного вибору форм навчання,
програм і навчальних закладів.
Ця вимога не розповсюджується на педагогічних працівників,
які працюють перші п'ять років після закінчення вищого навчального
закладу.
4.8. Педагогічні працівники, які не мають повної вищої освіти
й працюють на посадах педагогічних працівників, після отримання
відповідної повної вищої освіти атестуються на присвоєння
кваліфікаційної категорії "спеціаліст другої категорії" за
наявності стажу роботи на педагогічній посаді не менше двох років;
"спеціаліст першої категорії" - не менше п'яти років; "спеціаліст
вищої категорії" - не менше восьми років.

Віта Іванова-Федоренко
Стажу 14 років, було постійно не менше 18 годин, сюди входить 2 декретні відпустки, і 2 роки працювала на годинах фізичного виховання і 5-6 годин в початковій школі. А якщо у мене до 10 жовтня не було ще диплому магістра, на основі чого я могла писати заяву на позачергову атестацію.Дякую

Володимир Мініч
Наявність документів про освіту вимагається на момент атестації, А не на момент написання заяви. Тому Ви спокійно могли написати заяву. Бажано ще було б в заяві вказати зазначений пункт 4.8, згідно якого Вам дозволяється атестуватися відразу на вищу кваліфікаційну категорію. Пам'ятайте, що заява - це лише наміри. Сам момент атестації в березні. От на той час всі необхідні документи мають бути.

Віта Іванова-Федоренко
Дякую

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua