Запитання та відповіді на нього

Чи можу я атестуватись на спеціаліста ІІ категорії без педосвіти?

Андрей Сергиенко
У 2014 році закінчив Харківський політехнічний університет за спеціальністю комп'ютерні системи та мережі (спеціаліст). У 2017 році почав працювати в школі вчителем інформатики. Пройшов курси підвиищення кваліфікації як вчитель інформатики. Педагогічний стаж складає майже 5 років. Прошу дати роз'яснення чи можу я атестуватись на спеціаліста ІІ категорії без педосвіти? Так як за п.3.26 загального положення:"Особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою
повною вищою освітою, прийняті на посади педагогічних працівників
за спеціальностями, фахівці з яких не готувалися вищими
навчальними закладами або підготовлені у недостатній кількості, за
умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як
такі, що мають відповідну освіту" - я можу атестуватись, але в п 4.1 сказано "Атестація на відповідність займаній посаді з присвоєнням
кваліфікаційних категорій проводиться щодо вчителів та викладачів
усіх спеціальностей,які мають вищу педагогічну або іншу вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра (далі - повна вища освіта),
зокрема:вчителі - повну вищу педагогічну освіту з предметів, які
викладають;" - не можу.
Завчасно дякую за відповідь!

Володимир Мініч
Не атестують на ІІ категорію.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua