Запитання та відповіді на нього

Строки подання

Наташа
Педагогічна рада подає подання про позачергову атестацію вчителя для присвоєння пед звання "учитель-методист" рішенням пед.ради 21 жовтня. Чи порушуються строки подання і чи буде позитивне рішення комісії 2 рівня , якщо порушені строки ?

Володимир Мініч
ІІІ. Організація та строки проведення атестації

3.1. Щороку до 10 жовтня керівники навчальних та інших закладів, працівники яких атестуються, подають до відповідних атестаційних комісій списки педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації, із зазначенням строків проходження підвищення кваліфікації. У цей самий строк до атестаційних комісій подаються заяви педагогічних працівників про позачергову атестацію, про перенесення строку атестації, подання керівника або педагогічної ради закладу про присвоєння працівнику кваліфікаційної категорії, педагогічного звання та у разі зниження ним рівня професійної діяльності.

Працівники, включені до списків осіб, які підлягають черговій атестації, мають право подавати до атестаційної комісії заяви про присвоєння більш високої кваліфікаційної категорії (тарифного розряду).

Списки керівних кадрів навчальних та інших закладів, які атестуються, складають і подають до атестаційних комісій керівники відповідних органів управління освітою.

3.2. До 20 жовтня атестаційна комісія затверджує списки педагогічних працівників, які атестуються, графік роботи атестаційної комісії, приймає рішення щодо перенесення строку чергової атестації.

Володимир Мініч
5.2. Педагогічні звання «викладач-методист», «учитель-методист», «вихователь-методист», «практичний психолог-методист», «педагог-організатор-методист», «керівник гуртка-методист» можуть присвоюватися педагогічним працівникам, які мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» (для педагогічного звання «керівник гуртка-методист» – найвищий тарифний розряд та повну вищу освіту), здійснюють науково-методичну і науково-дослідну діяльність, мають власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені науково-методичними установами або професійними об'єднаннями викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, закладів післядипломної освіти.

Наташа
Дякую. Тільки що знайшла таке, чи правильно це?Подання про присвоєння педагогічного звання працівникові, який проходить чергову або позачергову атестацію, можна направити атестаційній комісії і після 10 жовтня Наприклад, якщо працівника включили до атестаційних списків, але питання про присвоєння йому педзвання не порушували.
Джерело: https://www.pedrada.com.ua/article/1952-pro-poryadok-atestats-pedagogchnih-pratsvnikv-vd-2016-roku

Наташа
Вибачте, шукаю як присвоїти звання, бо людина має багато напрацювань.

Володимир Мініч
Але справа в тому, що Вас не могли внести в списки раніше, бо Ви ж атестуєтесь тільки на присвоєння звання. Тобто є подання, Ви є в списку, нема подання, нема смислу вносити людину в списки.
У Вас є відповідно схвалена розробка? І чому АК не могла зробити подання вчасно?

Наташа
Так, розробка є, схвалена вченою радою. Тобто, якщо людина пише на позачергову атестацію, для підтвердження " вищої категорії", і потім, виявляється, у неї є методичні розробки. при розгляді її апробованих методичних розробок педрадою, можна клопотатись про присвоєння їй звання? і після строків? після 20 жовтня? Ось так буде правильно? Вибачте, що накрутила, намагаюсь розібратись.

Володимир Мініч
Людина не може написати заяву на позачергову атестацію з метою підтвердження. Можна написати лише з метою підвищення кваліфікаційної категорії. Тому в даному випадку не можна написати заяву.
1.9. Позачергова атестація проводиться за заявою працівника з метою підвищення кваліфікаційної категорії (тарифного розряду) або за поданням керівника, педагогічної ради навчального закладу чи відповідного органу управління освітою з метою присвоєння працівнику кваліфікаційної категорії, педагогічного звання та у разі зниження ним рівня професійної діяльності.

Володимир Мініч
Людина є в списках?

Наташа
так

Наташа
Дякую, я вже зрозуміла, треба вивчити добре положення

Володимир Мініч
Якщо є в списках то атестуйте. Все буде добре.

Наташа
Дякую, Ви -професіонал !!!! Зі святом!!!!

Володимир Мініч
Веселих свят!

Olga Karpach
Доброго дня! У мене питання в тему, якщо при черговій атестації особі АК І рівня підтвердили відповідність посаді і тарифний розряд, однак не порушили клопотання про відповідність педзванню "Майстер виробничого навчання І категорії". Після звернення працівника до профспілки з цього питання, провели позачергове засідання АК І рівня і подали клопотання про невідповідність педзванню. Чи мала право АК ІІІ рівня розглядати таке клопотання? Чи при винесенні рішення про невідповідність пед званню лишається попереднє педзвання"Майстер виробничого навчання ІІ категорії", та чи була б особа такою, що не підтвердила педзвання, якщо б все таки не було подано клопотання на АК ІІІ рівня?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua