Запитання та відповіді на нього

Атестація вчителя

наталя
Чи може директор школи прийняти на посаду вчителя музичного мистецтва людину, яка має дві освіти:
1. Закінчила у 2017році КЗЛОР «Дрогобицький музичний коледж імені В.Барвінського», здобула кваліфікацію: освітньо-кваліфікаційний рівень молодший спеціаліст спеціальність «Музичне мистецтво», професійна кваліфікація артист камерного ансамблю, концертмейстер, викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів;
2. Закінчила у 2018р. ЛНУ імені І.Франка, здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти, бакалавр, професійна кваліфікація «вчитель польської мови та літератури. Вчитель української мови та літератури».
І найголовніше: під час атестації цей вчитель музичного мистецтва буде атестуватися на встановлення кваліфікаційної категорії чи на тарифний розряд?
дякую

Володимир Мініч
А як же його атестувати, якщо він не прийнятий?

наталя
Приймаючи на роботу працівника, директор несе відповідальність за подальшу атестацію вчителя. Якщо працівник не має відповідної освіти, йому потрібно здобувати іншу - потрібну, педагогічну. Але у даному випадку незрозуміло: чи потрібна людині інша вища педагогічна освіта (вчитель муз.мистецтва), щоб при подальшій атестації поступово підвищувати кваліфікаційну категорію (ІІ, І, і т.д.) чи достатньо наявної?

Володимир Мініч
Навіть якщо людина буде прийнята на дану посаду, вона не зможе атестуватися на кв. категорії, бо не має такого права, навіть викладаючи українську чи польську за дипломом, бо освіта бакалавра не дає права атестуватися на категорії. Атестація на категорії можлива лише при наявності освіти на рівні спеціаліста(магістра).
Щодо даної посади. Вона може бути прийнята, їй буде встановлено тар. розряд, який при черговій атестації підніматися не буде. Атестація на категорії стане можливою, коли людина отримає освіту магістра за спеціальністю "Музичне мистецтво", "Вчитель музичного мистецтва".

Володимир Мініч
P.S. Це все має знати директор.

наталя
Дякую за вичерпну відповідь

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua