Запитання та відповіді на нього

Атестація вихователей гуртожитку

Ħลדลภนค ♛
Добрий день.Підкажіть ,будь ласка, чи мають вихователі гуртожитку педагогічні звання ? В п.5.2 та п.5.4 Положення про атестацію згадується про вихователів. Це про дошкільні навч.заклади чи на вихователів гуртожитку теж розповсюджується?

Ħลדลภนค ♛
Вибачте за помилку в назві(((

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua