Запитання та відповіді на нього

Позачергова атестація на присвоєння ІІ категорії

Svetlana Tsyma
У мене диплом магістра (2015 рік). Рік не працювала за фахом. Влаштувалася у школу вчителем математики (мій фах за дипломом) у 2016-2017 навчальному році. Чи можу я у 2018-2019 навчальному році пройти позачергову атестацію на присвоєння ІІ категорії? На початок цього навчального року стаж роботи 2 роки.
Пройшовши вдало цю атестацію, яким чином мені будуть оплачуватися години інформатики (не мій фах за дипломом)? Курсів з інформатики поки не проходила.

Елена
Атестуватись позачергово можете, однак для цього мають бути підстави: або невідповідність посаді або ж, навпаки, високі досягнення Ваші або Ваших учнів (як мінімум на обласному рівні). Наразі Ви не можете працювати на посаді вчителя інформатики, тому що не маєте відповідної освіти (якщо працюєте не в селі, де відсутні кадри). Якщо ж вас беруть на інформатику, то курси треба пройти обовязково. Але зарплату за години інформатики Ви будете отримувати як спеціаліст (11 тарифний розряд), а за години математики - по ІІ категорі

Володимир Мініч
Ви можете атестуватись. Не позачергово, а звичайно. Для цього у Вас є все необхідне - диплом, 2 роки стажу на займаній посаді. Щодо інформатики. До моменту атестації мусите пройти курси (тобто до березня місяця 2019 року). Атестуватиметесь як вч. математики і категорія пошириться і на години інформатики. Курси з математики проходити не треба. Перші 5 років після закінчення ЗВО диплом звільняє Вас від необхідності проходити курси. До 10 жовтня цього року в закладі формуватиметься список осіб, які проходитимуть атестацію в поточному навчальному році. Прослідкуйте, щоб Вас внесли в цей список, Ви маєте на це право.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua