Запитання та відповіді на нього

Атестація керівних кадрів

ЛТІ
Допоможіть вирішити питання щодо атестації керівних кадрів закладів освіти:
Чи продовжено чергову атестацію керівних кадрів освіти після прийняття Закону України «Про освіту»?
Згідно з частиною 2 статті 24 Закону України «Про загальну середню освіту» вилучено вимогу щодо необхідності проходження атестації керівних кадрів освіти. Це стосується тільки тих, хто проходить конкурс на посаду керівника, чи усіх керівників? Адже змін у Типовому положенні про атестацію щодо цього питання немає.

Володимир Мініч
Керуватись треба Типовим положенням, воно поки що незмінне.

ЛТІ
Дякую за відповідь!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua