Запитання та відповіді на нього

Добрий день. Скажіть будь ласка, якщо я атестувався у 2017/2018 році на підтвердження "Вищої категорії", чи можу я у 2018-2019 атестуватись?...

Юрій Юр
Добрий день. Дайте, якщо можна відповідь.Скажіть будь ласка, якщо я атестувався у 2017/2018 році на підтвердження "Вищої категорії", чи можу я у 2018-2019 атестуватись ще раз на підтвердження "вищої категорії" та присвоєння звання "старший вчитель" на підставі пункту 4.7 Положення про атестацію. У лютому 2018 року моя учениця посіла ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних предметів. У березні атестаційна комісія ІІ рівня відмовила (атестаційна комісія І рівня була "за", але райвно пригрозило порушеннями процедури атестації і т.ін., бо не було заяви та рішення педради до 10 жовтня (до початку атестації 2017-2018 н.р.) Але хіба ж я могла передбачити перемогу у ІІІ етапі. Окрім того, моя учениця в травні 2018 року стала переможцем це одного обласного конкурсу, а випускники вдало написали ЗНО-2018 року (50% учнів набрали від 180 до 200 балів). Дайте будь ласка відповідь. Дуже потрібно до початку 2018-2019 навчального року.

Володимир Мініч
Ви маєте право на присвоєння звання. Директор або педрада вносить до 10 жовтня 2018 року подання на присвоєння звання, все це вноситься в документацію атестаційної комісії. Заяву на позачергову атестацію Ви не пишете, бо присвоєння звання здійснюється лише за описаною вище процедурою. Ви не будете атестуватись на підтвердження і присвоєння, а лише на присвоєння звання. Термін 2 роки до присвоєння звання не відноситься.

Юрій Юр
Щиро дякую.

Юрій Юр
Вибачте, якщо можете роз'ясніть процедуру, оскільки не розумію Ваших слів: "Ви не будете атестуватись на підтвердження і присвоєння, а лише на присвоєння звання" ?!. Адже рішення повинна прийняти атестаційна комісія, значить повинна проходити атестація. Роз'ясніть, будь ласка.

Володимир Мініч
Буде просто присвоєно звання без підтвердження вищої категорії.

Володимир Мініч
Бо якщо Ви напишете заяву ще й на підтвердження, то атестуватися Ви зможете не раніш, чим через 2 роки. А просто присвоєння звання не вимагає дотримання цього терміну.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua