Запитання та відповіді на нього

Добрий день. Скажіть будь ласка, якщо я атестувався у 2017/2018 році на підтвердження "Вищої категорії", чи можу я у 2018-2019 атестув?...

Юрій Юр
Добрий день. Скажіть будь ласка, якщо я атестувався у 2017/2018 році на підтвердження "Вищої категорії", чи можу я у 2018-2019 атестуватись ще раз на підтвердження "вищої категорії" та присвоєння звання "старший вчитель" на підставі пункту 4.7 Положення про атестацію. У лютому 2018 року моя учениця посіла ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних предметів. У березні атестаційна комісія ІІ рівня відмовила (атестаційна комісія І рівня була "за", але райвно пригрозило порушеннями процедури атестації і т.ін., бо не було заяви та рішення педради до 10 жовтня (до початку атестації 2017-2018 н.р.) Але хіба ж я могла передбачити перемогу у ІІІ етапі. Окрім того, моя учениця в травні 2018 року стала переможцем це одного обласного конкурсу, а випускники вдало написали ЗНО-2018 року (50% учнів набрали від 180 до 200 балів). Дайте будь ласка відповідь. Дуже потрібно до початку 2018-2019 навчального року.

ЛТІ
Ні. Наступна позачергова атестація можлива лише у 2019-2020 н. р. Позачергова атестація з метою підвищення кваліфікаційної категорії може проводитися не раніш як через два роки після присвоєння попередньої.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua