Запитання та відповіді на нього

Чи маю я право викладати в загальноосвітній школі?

Olya Boyarchukova
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи маю я право отримавши повну вищу освіту, а саме, закінчивши Дніпрапетровський національний університет ім.О.Гончара маю диплом спеціаліста зі присвоєною кваліфікацією комп'ютерна механіка та незакінчену вищу освіту в Національнму технічному університеті "Дніпровська політехніка", в грудні 2018 року захищаю магістерську роботу за спеціалізацією 011Освітні, педагогічні науки, викладати в Загальноосвітній школі предмет інформатики або ж гурток з інформатики, за умови що я протягом 2017-2018 н.р. викладала в школі інформатику. Якщо так, то можливо підкажете статтю на основі якої дозволяється... Заздалегідь вдячний за відповідь.

DOCENT
Якщо Ви вже викладали в 2017-2018 році із його самого початку, то виходить Вас взяли на роботу вчителя без додаткових можливостей, що створюються для потенційних викладачів частиною 5 статті 58 чинної редакції Закону України "Про освіту". На 1 вересня 2017 року, ще діяла попередня редакція Закону. Значить були інші підстави для Вашого працевлаштування на посаду педагогічного працівника.

"5. Особи, які здобули вищу, фахову передвищу чи професійну (професійно-технічну) освіту за іншою спеціальністю та яким не було присвоєно професійну кваліфікацію педагогічного працівника, можуть бути призначені на посаду педагогічного працівника строком на один рік.

"Особам, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, професійна кваліфікація педагогічного працівника може бути присвоєна закладом вищої чи післядипломної освіти або відповідним кваліфікаційним центром після одного року роботи на посадах педагогічних працівників, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, за умови успішного складення кваліфікаційного іспиту відповідно до кваліфікаційних вимог до педагогічного працівника чи відповідного професійного стандарту (за наявності)."

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua