Запитання та відповіді на нього

Чи можна проатестуватися на "першу категорію", маючи категорію "спеціаліст"?

Ксюша Ренчковская
Працюю в дошкільному навчальному закладі 18 років. У 2012 році закінчила університет ім.Б.Грінченка за спеціальністю вихователь дошкільної освіти. Маю категорію "спеціаліст". У цьому році проходжу чергову атестацію. Чи можу я отримати за результатами атестації кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» (Пунктом 4.8 Типового положення про атестацію педагогічних працівників)?

Вилен
Ви маєте право навіть вищу категорію отримати.

Топольницька Олександра Ярославівна
У мене така ж ситуація. Проатестували на 2. А яка освіта у вас була до інституту? Мені відмовили навіть у тому, що я маю стаж роботи 5 років, бо вважають що треба рахувати педстаж тільки після отримання диплома бакалавра.

Станіслава
Ні, не можна.
Мені відмовили, бо прописано в Положенні, що категорії присвоюються тільки поступово

Вилен
Колеги, що зробиш: у переважній більшості комісії йдуть найлегшим шляхом, їм так простіше.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!