Запитання та відповіді на нього

Чи можу я атестуватися?

Наталія О.
Добрий вечір! Допоможіть, будь ласка.
Працюю 6-й рік в дитячому закладі (не за фахом).
Ознайомившись з Типовим положенням про атестацію пед.працівників від 08.08.13 № 1135, а саме з пунктом 4.8 -- 2-га категорія присвоюється після отримання вищої освіти за наявності стажу роботи не менше 2-х років.
Дипломи датовані влітку, а атестування проходить до квітня. Буду перший раз атестуватися.
Чи можу я все ж таки претендувати на 2-гу категорію, не маючи кількох місяців?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!