Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Як позачергово атестувати практичного психолога?
Запитання та відповіді на нього

Як позачергово атестувати практичного психолога?

Оля
Я, методист районного відділу освіти прошу роз’яснити питання щодо атестації практичного психолога ДНЗ
Даний працівник позачергово атестувався у березні 2013 року. За рішенням атестаційної комісії присвоєно «спеціаліст І кваліфікаційної категорії». У жовтні 2014 року працівник знову пише заяву на позачергову атестацію на присвоєння «спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії».
Будь ласка роз’ясніть:
- пункт 1.9 Типового положення. В якому році працівник має право подавати заяву на позачергову атестацію? Чи можливі дві позачергові атестації?
- пунк 4.7 Типового положення. Чи є даний пункт обов’язковою умовою для позачергової атестації чи лише пункт 4.6 даного положення?

Вилен (МОДЕРАТОР)
МОН дає роз"яснення щодо 2 років інтервалу між атестаціями, виходячи з дати подання заяви на попередню атестацію, тобто 2 роки відраховуються від жовтня 2012 року.
Дві позачергові атестації можливі.
Пункт 4.7 у даному випадку не має значення, адже категорія присвоюється послідовно.

Оля
Щиро дякую. Роз'ясніть, будь ласка, якби це була перша позачергова атестація, то 2 роки відраховувалось з якого моменту? Чи тоді потрібно враховувати засідання на якому підводяться підсумки та видається відповідний наказ?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Не зрозумів запитання: "Якби це була перша позачергова атестація, то 2 роки відраховувалось з якого моменту?" А яке має значення перша чи друга позачергова атестація для обрахування 2 років?


"Чи тоді потрібно враховувати засідання на якому підводяться підсумки та видається відповідний наказ?" - це про що?

Оля
Прошу вибачення за неповне запитання. Поясніть, будь ласка, чому "2 роки відраховуються від жовтня 2012 року". Оскільки за результатами даної атестації був виданий наказ у березні 2013 року.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Для мене це теж загадка, оскільки я вважав завжди, що відраховувати 2 роки необхідно від закінчення попереднього атестаційного процесу, тобто від березня 2013 року. Але з аналогічними запитаннями звертались до МОН і МОН давало відповідь про те, що обраховувати 2 роки необхідно від початку попедеднього атестаційного процесу. Скористайтеся пошуком по сайту - знайдете це. Я б радив би звернутися електроннкою до МОН, хай вони в конкретному вашому випадку підтвердять це ще раз, щоб були у АК відповідні підстави.

Оля
Тоді згідно їхнього роз'яснення гроші потрібно нараховувати з жовтня 2012 року? Щиро дякую за роз'яснення. Куди саме в МОН потрібно писати?

Оля
Вірніше доплату, нараховувати з жовтня 2012 року, коли подана заява

Вилен (МОДЕРАТОР)
див.посилання

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!