Запитання та відповіді на нього

Як позачергово атестувати практичного психолога?

Оля
Я, методист районного відділу освіти прошу роз’яснити питання щодо атестації практичного психолога ДНЗ
Даний працівник позачергово атестувався у березні 2013 року. За рішенням атестаційної комісії присвоєно «спеціаліст І кваліфікаційної категорії». У жовтні 2014 року працівник знову пише заяву на позачергову атестацію на присвоєння «спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії».
Будь ласка роз’ясніть:
- пункт 1.9 Типового положення. В якому році працівник має право подавати заяву на позачергову атестацію? Чи можливі дві позачергові атестації?
- пунк 4.7 Типового положення. Чи є даний пункт обов’язковою умовою для позачергової атестації чи лише пункт 4.6 даного положення?

Вилен (МОДЕРАТОР)
МОН дає роз"яснення щодо 2 років інтервалу між атестаціями, виходячи з дати подання заяви на попередню атестацію, тобто 2 роки відраховуються від жовтня 2012 року.
Дві позачергові атестації можливі.
Пункт 4.7 у даному випадку не має значення, адже категорія присвоюється послідовно.

Оля
Щиро дякую. Роз'ясніть, будь ласка, якби це була перша позачергова атестація, то 2 роки відраховувалось з якого моменту? Чи тоді потрібно враховувати засідання на якому підводяться підсумки та видається відповідний наказ?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Не зрозумів запитання: "Якби це була перша позачергова атестація, то 2 роки відраховувалось з якого моменту?" А яке має значення перша чи друга позачергова атестація для обрахування 2 років?


"Чи тоді потрібно враховувати засідання на якому підводяться підсумки та видається відповідний наказ?" - це про що?

Оля
Прошу вибачення за неповне запитання. Поясніть, будь ласка, чому "2 роки відраховуються від жовтня 2012 року". Оскільки за результатами даної атестації був виданий наказ у березні 2013 року.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Для мене це теж загадка, оскільки я вважав завжди, що відраховувати 2 роки необхідно від закінчення попереднього атестаційного процесу, тобто від березня 2013 року. Але з аналогічними запитаннями звертались до МОН і МОН давало відповідь про те, що обраховувати 2 роки необхідно від початку попедеднього атестаційного процесу. Скористайтеся пошуком по сайту - знайдете це. Я б радив би звернутися електроннкою до МОН, хай вони в конкретному вашому випадку підтвердять це ще раз, щоб були у АК відповідні підстави.

Оля
Тоді згідно їхнього роз'яснення гроші потрібно нараховувати з жовтня 2012 року? Щиро дякую за роз'яснення. Куди саме в МОН потрібно писати?

Оля
Вірніше доплату, нараховувати з жовтня 2012 року, коли подана заява

Вилен (МОДЕРАТОР)
див.посилання

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua