Запитання та відповіді на нього

Як трактувати п.3.22 Полження про атестацію?

Завуч
Вчитель пройшов атестацію у 2014 році, звільнився, але повернувся через 2 тижні. Вірно, що він знову повинен атестуватися через рік (відповідно до п.3.22), а не через 5?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Загальне правило п. 1.7. - атестація може бути черговою або позачерговою. Чергова атестація здійснюється один раз на п'ять років. Отже, чергова атестація - у 2018/2019 н.р.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!