Запитання та відповіді на нього

Викладаю два предмети за спеціальністю. Хто вирішує з якого атестуватися?

Оля
Прошу Вашої допомоги у вирішенні питання, яке стосується атестації педагогічного працівника. Педагог вже четвертий рік працює у школі. Викладає 2 предмети: історію (7годин) і англійську мову (15 годин). У цьому навчальному році виявила бажання проходити атестацію позачергово з історії. Вищу освіту має і з історії, і з англійської мови. Але їй відповіли, що вона має атестуватися лише з англійської мови, бо з цього предмету має більше годин. Чи справедливе це рішення? Чи може вчителька відстояти своє бажання? За якими Нормативними документами? В Положенні про атестацію п.3.25. пояснюється не такий випадок, так як цей педагог обидва предмети викладає за спеціальністю

Вилен (МОДЕРАТОР)
Це право вчителя визначати предмет, з якого бажає атестуватися. Кількість годин не є перешкодою, оскільки в цьому н.р. більше годин англійської, у наступному - з історії. Єдине, що необхідно - це пройти курси з анлійської мови та з історії.

Оля
Дякую за відповідь, але добре було б, щоб і директори та атестаційні комісії так вважали... Я спробую ще звернутися із запитом до МОНУ. Можливо, їх офіційне роз'яснення допоможе відстояти свої права педагогу.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ще один момент: на якій посаді числиться вчитель за трудовою, якщо як вчитель історії, то з історії треба атестуватися, а якщо вчителем англійської мови за трудовою, то з англійської.

Оля
Ще раз дякую. Тепер вже прояснюється )

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua