Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Як отримати педагогічне звання?
Запитання та відповіді на нього

Як отримати педагогічне звання?

Мария Ледней (Батрин)
Вчителю при попередній позачерговій атестації в 2013-2014 н. р.присвоєно "вищу категорію". В 2014-2015 н.р. вчитель сам виявив бажання атестуватися знову позачергово і пише заяву на присвоєння звання " вчитель- методист". Це не суперечить п.1.8. типового положення, де вказано, що на присвоєння звання подає керівник навчального закладу?

оксана зинченко
це суперечить типовому положенню п.1.9

Мария Ледней (Батрин)
Механічна помилка в першій даті-2012-2013н.р.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!