Запитання та відповіді на нього

Чи може бути позачергова аетстація в 2014-2015 н.р?

Наталія
Попередня атестація була в 2012-2013 н.р. Чи може бути позачергова аетстація в 2014-2015 р. (від 2013 до 2015 пройде як раз два роки)? Чи треба чекати ще рік?

crab55
можна, якщо у Вас є "заслуги" передбачені п.4.7. Типового положення про атестацію

Топольницька Олександра Ярославівна
можна, якщо ще пройшли курсову перепідготовку

Лариса
А якщо попередня атестація була 29.03.13, і засідання майбутньої атестаційної комісії буде, скажімо 25.03, чи зможе голова а.к. не проатестувати посилаючись на те, що не пройшло 2 роки? Питання актуальне, бо дирекція не дуже радіє моїй позачерговій атестації. Дякую.

Наталія
Всім дякую за відповіді. Консультувалась з багатьма навчальними закладами нашого міста, всі говорять, що управління освіти не пропускає такі випадки. відхиляє, мотивуючи, що повинно пройти два навчальні, а не академічні роки. Так як в положенні про атестацію чітко не виписано, яе це має відбуватись, то трактувати можна по-різному. Здається. краще зачекати (невідомо ж, як цих "два роки" буде трактувати КРУ при перевірці бухгалтерії)... Якщо, звичайно, немає "заслуг", передбачених п. 4.7(я працюю в коледжі, з мого предмету немає республіканського туру олімпіади, студенти не приймають участі в МАН...)

Наталія
Шановні колеги! Якщо когось ще цікавить це питання. Я надсилала офіційний запит до МОН. Мені сьогодні прийшла відповідь. Працівник МОЖЕ атестуватись у 2014-2015 н.р.!!!

Вилен (МОДЕРАТОР)
А якби прочитати цю відповідь і нам?

Наталія
Відповідь,як і запит, отримана електронню поштою. Прийшла в форматі jpg. Тому можу лише процитувати. "На Ваш запит на отримання публічної інформації щодо строків проведення позачергової атестації педагогічних працівників, повідомлюємо. Відповідно до п.1.9 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010р. №930, позачергова атестація проводиться за заявою працівника з метою підвищення кваліфікаційної категорії (тарифного розряду) або за поданням керівника, педагогічної ради навчального закладу чи відповідного органу управління освітою з метою присвоєння працівнику кваліфікаційної категорії, педагогічного звання та у разі зниження ним рівня професійної діяльності. Позачергова атестація з метою підвищення кваліфікаційної категорії може проводитися не раніше як через два роки після присвєння попередньої.

Наталія
За таких підстав, педагогічний працівник за власним бажанням, згідно встановленої норми має право атестуватись позачергово. Якщо він атестувався у 2012-2013 навчальному році, то позачергова атестація такого працівника може проводитися у 2014-2015 навчальному році. Заступник міністра -керівник апарату О.С.Дніпров

Наталія
І ще в кінці телефон О.П.Малишевої (дозвольте не буду передавати))

Вилен (МОДЕРАТОР)
О, дуже дякую. Теж зроблю електронний запит, хай мені продублюють цю чудо-відповідь і ми проатестуємо декількох вчителів:)

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!