Запитання та відповіді на нього

Не хочуть атестувати через недостатній стаж роботи: що робити?

crab55
Доброго дня. Чи можу я позачергово атестуватися на вищу категорію та старшого вчителя у 2014-15 н.р., якщо у 2013-14н.р. підготував переможця ІІІ етапу олімпіади, ІІІ етапу Всеукраїнського МАН, 5 переможців ІІ етапу олімпіад, преможців обласного турніру юних біологів, нагороджений Почесною грамотою обласного управління освіти. Крім того раніше І місце обласний конкурс-ярмарок педтворчості, 2 Почесні грамоти обласного управління освіти, подяки райвно, член журі районних та обласних олімпіад, турнірів, МАН.
Попередня атестація 2012-2013 н.р. - встановлено спеціаліст І категорії. Працюю в школі з 2010 року. У атестації мені відмовляють, мотивуючи це недостатнім стажем роботи, але в типовому положенні про атестацію про стаж нічого не сказано. Чи правомірні дії атестаційної комісії.

Александр Погребняк
Витяг з положення про атестацію
Педагогічні працівники, які в міжатестаційний період підготували переможців ІІІ етапу всеукраїнських або міжнародних учнівських та студентських олімпіад з базових навчальних предметів; переможців ІІІ етапу всеукраїнських або міжнародних спортивних змагань; переможців всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, переможців всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, а також педагогічні працівники, які стали переможцями або лауреатами конкурсів фахової майстерності, що проводяться центральними органами виконавчої влади, мають наукові ступені, вчені або почесні звання, якщо їх діяльність за профілем збігається з наявним науковим ступенем, ученим (почесним) званням, атестуються без додержання послідовності в присвоєнні кваліфікаційних категорій та строку проведення позачергової атестації.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua