Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Як протарифікувати педпрацівника, який читає декілька предметів?
Запитання та відповіді на нього

Як протарифікувати педпрацівника, який читає декілька предметів?

освита я
Педпрацівник пройшов курси підвищення кваліфікації в 2013 році отримав вищу категорію з предмету, який він викладає за спеціальністю (іноземна мова). З нового навчального року йому додали 2 години з іншого предмету .
По який категорії тарифікувати додані 2 години? Дякую

Вилен (МОДЕРАТОР)
Як спеціаліста, адже немає курсів з цього предмета.

освита я
A якщо це 2 години варіативної складової- Християнська етика?

Вилен (МОДЕРАТОР)
1. Курси з християнської етики теж існують.
2. Якщо ви бажали зробити акцент саме на тому, що це предмет з варіативної складової, то чому не написали про це в самому запитанні?

освита я
Мене цікавить християнська етика, тому, що в роз ясненні до положення п.3.20 написано: "Вчителі та викладачі, які мають педагогічне
навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета,
який викладають за спеціальністю. У цьому випадку присвоєна
кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне
навантаження. Необхідною умовою при цьому є підвищення
кваліфікації з предметів інваріантної складової змісту загальної
середньої освіти.".
От власне вказано, що умовою при цьому є підвищення
кваліфікації з предметів інваріантної складової , за варіативну, не говориться.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Керуйтеся п.3.20. Ніхто не забороняє.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!