Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Чи буде за новим законом про вищу освіту бакалавр вважатися повною вищою освітою?
Запитання та відповіді на нього

Чи буде за новим законом про вищу освіту бакалавр вважатися повною вищою освітою?

Виктория Ревякина
У 2014\2015 атестуюся. Категорія "Спеціаліст" Стаж 20 років. Продовжую навчання у ВУЗі. У січні 2015 отримую "бакалавра". Чи буде за новим законом про вищу освіту бакалавр вважатися повною вищою освітою? На яку категорію можу розраховувати наприкінці атестації?

DOCENT
Термін "повна вища освіта" з нового закону зникає.

Закон України "Про вищу освіту"
Стаття 6. Структура вищої освіти
1. До структури вищої освіти входять освітні й освітньо-кваліфікаційні рівні:
1) освітні рівні:
неповна вища освіта;
базова вища освіта;
повна вища освіта;

___________________________________________________________________

Закон України "Про вищу освіту" (нова редакція)

Стаття 5. Рівні та ступені вищої освіти
1. Підготовка фахівців з вищою освітою здійснюється за відповідними освітньо-професійними, освітньо-науковими, науковими програмами на таких рівнях вищої освіти:
початковий рівень (короткий цикл) вищої освіти;
перший (бакалаврcький) рівень;
другий (магістерський) рівень;
третій (освітньо-науковий) рівень;
науковий рівень.

Вилен (МОДЕРАТОР)
DOCENT, а де ж відповіді на запитання:
Чи буде за новим законом про вищу освіту бакалавр вважатися повною вищою освітою?
На яку категорію можу розраховувати наприкінці атестації?

DOCENT
Вилен (МОДЕРАТОР), а чи буде термін "повна вища освіта" ?

Якщо залишилося не зрозуміло - даю пояснення:
Перше запитання, з огляду на зміну законодавчої бази, не коректне. Сподіваюсь, що автор запитання це зрозумів.

На друге запитання, може надати "кваліфіковану відповідь" будь хто на цьому форумі із "достатньої спеціалістів"

Вилен (МОДЕРАТОР)
DOCENT, щиро дякую за роз"яснення. А то я думаю: пост на 1000 знаків, а відповіді по суті відсутні. Я перелякався, що це технічна помилка (не вмістилися відповіді). Тепер все зрозуміло. Ще раз щиро дякую. Може, все ж хтось дасть відповідь на поставлене запитання.

DOCENT
O!
Знову, хтось, хто вважає себе найрозумнішим, і головне, має можливість редагувати не тільки свої а і чужі коментарі - вивалив відповідь.

Може краще було б повидаляти своє "сміття", або хоча б надати відповідь на запитання користувача.
Адже, як відомо, "на цьому форумі достатньо спеціалістів, які можуть дати кваліфіковану відповідь."

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!