Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Як позачергово отримати кваліфікаційну категорію?
Запитання та відповіді на нього

Як позачергово отримати кваліфікаційну категорію?

Віра
я працюю в ДНЗ 22 роки, останні 2 роки методистом; у 2014 році закінчила університет за спеціальністю "Дошкільна педагогіка". На посаді вихователя було присвоєне звання "вихователь-методист", була керівником районних семінарів-практикумів, постійно приймаю участь у семінарах та методоб"єнаннях. Є учасником твочої майстерні при обласному інституті вдосконалення, співавтор програми розвитку (рекомендовано МОН), автор методичних посібників (рекомендовано вченою радою ІППО). У мене кваліфікаційна категорія "спеціаліст". Чи можу я при позачерговій атестації "перескочити" категорію. якщо так, то на яку можу претендувати? дякую

Вилен (МОДЕРАТОР)
У вашому випадку можна атестуватися на вищу категорію.

Віра
щиро вдячна за відповідь! чи не могли би Ви підказати, чим я можу аргументувати своє звернення до атестаційної комісії?

Вилен (МОДЕРАТОР)
п. 4.8

Віра
Шановний Вилен, у мене ще одне запитання виникло на основі попереднього: чи можу я одразу атестуватися на звання "старший вихователь"? посада у мене - вихователь-методист, кваліфікація "спеціаліст". Якщо мене проатестують на вищу категорію, то чи можу я разом з тим отримати звання... тобто в один рік атестації? чи спершу необхідно отримати категорію (першу або вищу) і лише через 2 роки претендувати на присвоєня звання?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!