Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Чи можу я атестуватися в 2014-2015н.р., якщо я атестувалася 2 роки назад?
Запитання та відповіді на нього

Чи можу я атестуватися в 2014-2015н.р., якщо я атестувалася 2 роки назад?

Laaraa
Чи можу я атестуватися в 2014-2015н.р., якщо я атестувалася 2 роки назад?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Яка дата прийняття рішення АК?

Laaraa
01.04.2012 р

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так. Див. п. 1.9

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!