Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Возможна ли аттестация?
Запитання та відповіді на нього

Возможна ли аттестация?

вчитель
Я учитель информатики и предмета «Защита Отечества» в школе, работаю уже больше 7 лет, за время работы получил благодарность Исполнительного комитета за высокий профессионализм, диплом 2 ступени победителя І тура Всеукраинского конкурса «Учитель года», неоднократно проходил предметные курсы разной направленности, а так же прошел курсы повышения квалификации по информатике и в этом году прошел курсы повышения квалификации по предмету «Защита Отечества».
Я заканчивал не педагогический университет, а обычный и соответственно образование у меня не педагогическое, но я по окончании университета получил квалификацию магистра компьютерных систем, что соответствует направлению моего преподавания информатики, а так же являюсь офицером запаса, что дает мне возможность преподавать предмет «Защита Отечества».
Могу ли я в 2014-2015 учебном году аттестоваться, как учитель информатики для получения ІІ квалификационной категории? И если могу, то через какое время я могу аттестоваться на І категорию с учетом того, что ІІ категорию я мог получить и ранее?
Заранее благодарен за ответ.

Вилен (МОДЕРАТОР)
3.26. Особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою повною вищою освітою, за умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як такі, що мають відповідну освіту.

4.7. Присвоєння кваліфікаційних категорій за результатами атестації здійснюється послідовно.
Педагогічні працівники, які в міжатестаційний період підготували переможців III етапу всеукраїнських або міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів; переможців всеукраїнського конкурсу Малої академії наук, а також педагогічні працівники, які стали переможцями або лауреатами конкурсів фахової майстерності, що проводяться центральними органами виконавчої влади, мають наукові ступені, вчені або почесні звання, якщо їх діяльність за профілем збігається з наявним науковим ступенем, ученим (почесним) званням, атестуються без додержання послідовності.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Тобто, якщо атестація буде у 2014-2015 н.р., то наступна має бути у 2019-2020 н.р., або ж необхіно виконати умови п. 4.7, або атестуватися достроково - Позачергова атестація з метою підвищення кваліфікаційної категорії може проводитися не раніше 2017-2018 н.р.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!