Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Чи можна в цьому році проатестуватись?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна в цьому році проатестуватись?

Olesya Turchaninova
У 2012-2013 н.р. учителя ЗНЗ було проатестовано на відповідність кваліфікаційній категорії „спеціаліст вищої категорії”. У 2013-2014 н.р. вчитель став лауреатом конкурсу 'вчитель року' на обласному етапі. За результатами конкурсу у лютому 2014 року педагогічна рада подала до атестаційної комісії І рівня подання про присвоєння педпрацівнику педагогічного звання 'старший учитель'. Атестаційна комісія навчального закладу на засіданні у березні 2014 року порушила клопотання перед атест комісією ІІ рівня (відділу освіти) про присвоєння звання 'старший учитель' цьому вчителеві відповідно до пункту 5.3 Типового положення про атестацію педагогічних працівників. Чи правомірні дії навчального закладу стосовно вчителя? Чи можна вчителю присвоїти педагогічне звання у 2014 році з погляду на вищесказане? В якому випадку атестаційна комісія ІІ рівня (відділу освіти) може відмовити у присвоєнні звання? Дуже вдячна за відповіді.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Усі подання мають бути здійснені до комісії І рівня до 20 жовтня, з огляду на це можуть винукнути проблеми, тобто атетація мала б бути в наступному році... Але може все і пройде...

Olesya Turchaninova
дякую

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!