Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Які умови та порядок присвоєння кваліфікаційних категорій?
Запитання та відповіді на нього

Які умови та порядок присвоєння кваліфікаційних категорій?

Петровська Ю.
Згідно з п. 4.1 Типового положення про атестацію педагогічних працівників зазначається: "атестація на відповідність займаній посаді з присвоєнням кваліфікаційних категорій". Особа, яка працює на посаді методиста ВНЗ І-ІІ р.а. і має педагогічне навантаження (пед. стаж - 8 років), повинна при атестації подати 2 атестаційних листа. В атестаційному листі (викладача) атестаційна комісія зазначає рішення: "присвоїти І категорію", а в атестацйному листі методиста зазначає: "відповідає займаній посаді і присвоїти категрію..." . Питання: чи повинна категорія викладача і категорія методиста бути однаковою (тобто в атестаційному листі методиста потрібно присвоїти І категорію)?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Категорії можуть відрізнятися.

Петровська Ю.
Підскажіть нормативні документи, в яких зазначаються вимоги до кваліфікаційних категорій для методистів.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!