Запитання та відповіді на нього

Як атестуватись практичному психологу?

Юрий Штефан
У 2014 році повинна пройти атестація практичного психолога школи. Яке рішення може бути атестаційної комісії І рівня, якщо практичний психолог не пройшов курси (так як не було можливості через відсутність курсів підвищення кваліфікації у цьому навчальному році). І як буде здійснюватися оплата праці після атестації? Чи можна буде записати в атестаційному листі: за умови проходження курсів підвищення кваліфікації? Дякую

Вилен (МОДЕРАТОР)
Варто перенести атестацію на наступний рік, курси передують атестації та є одним з показників відповідності займаній посаді.

Юрий Штефан
А що ж робити, якщо атестація повинна бути 1 раз на 5 років. Адже на наступний рік буде 6 років після проходження останньої атестації, а це суперечить Положенню про атестацію педпрацівників

Вилен (МОДЕРАТОР)
Це не суперечить положенню. Див. п.3.20

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!