Запитання та відповіді на нього

Як оформлюється атестаційний лист вчителя,що викладає декілька предметів?

Ирина
Доброго дня! Підкажіть ,будь ласка ,як правильно оформити атестаційний лист в моєму випадку. За дипломом я вчитель біології.На даний момент викладаю біологію,основи здоров"я,захист Вітчизни та природознавство. ( я вже зверталась http://osvita.ua/questions/school/attestation/14395/) З усіх предметів ,крім основ здоров"я пройшла курси. В атестаційному листі мені вписали "вчитель біології,природознавства та основ медичних знань" Про те ,що я викладаю основи здоров"я не пишуть,обгрунтовуючи тим,що я не пройшла курсову перепідготовку. Як правильно записати : тільки те ,що я вчитель біології ( відповідно до пункту 3.20) чи до того переліку ,що вказали в листі, добавити і основи здоров"я ? Чи можуть мене атестувати з умовою проходження курсів ( вони заплановані з 19 травня) ? Я неодноразово зверталась з проханням до адміністрації в першу чергу відправити мене на курси з ОЗ.А получилось ,що в 2011 році була на курсах з біології,в 2013 - на інтегрованих біологія,екологія ,природознавство та з основ медичних знань. Перерва між курсами з ОЗ вже більша ніж 5 років(2007рік були інтегровані "Біологія та основи здоров"я") Завуч мене...

Вилен (МОДЕРАТОР)
1. В атестаційному листі записується посада, яку ви займаєте.
2. З цієї посади при атестації мають бути пройдені курси, тобто вони мають бути пройдені не більше не раніше, ніж за 5 років до дня атестації, тобто, якщо курси пройдені раніше, ніж 10 квітня 2009 року, то вони втратили чинність і атестуватися за ними не можна.
3. Вчитель може викладати і 5, і 10 предметів, в а/л записується лише предмет за посадою (біологія).
4. Категорія розповсюджується на всі предмети, з яких пройдені курси.
5. В Києві педагоги проходять курси інтегровано, тобто одночасно: вчитель біології, валеології, основ здоров"я, Захист Вітчизни, хімії, керівник гуртка, вихователь ГПД (і все це безкоштовно), а що там у вас відбувається - це жах.
5. Нічого страшного немає в тому, що ваші курси з ОЗ в травні, це не впливає на оформлення а/л.

Ирина
Дякую за відповідь.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua