Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Як оформлюється атестаційний лист вчителя,що викладає декілька предметів?
Запитання та відповіді на нього

Як оформлюється атестаційний лист вчителя,що викладає декілька предметів?

Ирина
Доброго дня! Підкажіть ,будь ласка ,як правильно оформити атестаційний лист в моєму випадку. За дипломом я вчитель біології.На даний момент викладаю біологію,основи здоров"я,захист Вітчизни та природознавство. ( я вже зверталась http://osvita.ua/questions/school/attestation/14395/) З усіх предметів ,крім основ здоров"я пройшла курси. В атестаційному листі мені вписали "вчитель біології,природознавства та основ медичних знань" Про те ,що я викладаю основи здоров"я не пишуть,обгрунтовуючи тим,що я не пройшла курсову перепідготовку. Як правильно записати : тільки те ,що я вчитель біології ( відповідно до пункту 3.20) чи до того переліку ,що вказали в листі, добавити і основи здоров"я ? Чи можуть мене атестувати з умовою проходження курсів ( вони заплановані з 19 травня) ? Я неодноразово зверталась з проханням до адміністрації в першу чергу відправити мене на курси з ОЗ.А получилось ,що в 2011 році була на курсах з біології,в 2013 - на інтегрованих біологія,екологія ,природознавство та з основ медичних знань. Перерва між курсами з ОЗ вже більша ніж 5 років(2007рік були інтегровані "Біологія та основи здоров"я") Завуч мене...

Вилен (МОДЕРАТОР)
1. В атестаційному листі записується посада, яку ви займаєте.
2. З цієї посади при атестації мають бути пройдені курси, тобто вони мають бути пройдені не більше не раніше, ніж за 5 років до дня атестації, тобто, якщо курси пройдені раніше, ніж 10 квітня 2009 року, то вони втратили чинність і атестуватися за ними не можна.
3. Вчитель може викладати і 5, і 10 предметів, в а/л записується лише предмет за посадою (біологія).
4. Категорія розповсюджується на всі предмети, з яких пройдені курси.
5. В Києві педагоги проходять курси інтегровано, тобто одночасно: вчитель біології, валеології, основ здоров"я, Захист Вітчизни, хімії, керівник гуртка, вихователь ГПД (і все це безкоштовно), а що там у вас відбувається - це жах.
5. Нічого страшного немає в тому, що ваші курси з ОЗ в травні, це не впливає на оформлення а/л.

Ирина
Дякую за відповідь.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!