Запитання та відповіді на нього

Чи можна атестувати педпрацівника на ІІ категорію?

Lena Nakonechaja
коли педпрацівник має середньо спеціальну освіту педагогічну, а вища освіта не педагогічна.Стаж роботи в дошкільному закладі 8 років.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Відповідно до п. 3.26. Особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою
повною вищою освітою, прийняті на посади педагогічних працівників за спеціальностями, фахівці з яких не готувалися вищими навчальними закладами або підготовлені у недостатній кількості, за умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як такі, що мають відповідну освіту.

Отже, це варто зробити.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!