Запитання та відповіді на нього

Чи можу я перестрибнути через категорію?

Миколаївна
Я, Антонова Євгенія Миколаївна вчитель української мови та літератури, прошу Вас дати відповідь мені на запитання, у звязку з тим, що ні адміністрація школи, ні міський методичний кабінет не можуть дати мені компетентної відповіді.

Закінчила Луганскьки Східноукраїнский національний університет імені Володимира Даля у 2011 році і отримала освіту за спеціальністю "Українська мова та література " та здобула кваліфікацію викладача вищого навчального закладу, філолога-дослідника (магістр).

Маю стаж роботи 3 роки. Атестуюся вперше. Чи можу я отримати І кваліфікаціуну категорію (Перестрибнувши ІІ категорію). За результатами моєї роботи: відкриті уроки, виступи на конференціях, учать у міських, обласних та міжнародних конкурсах, досягненнями учнів у конкурсах, олімпіадах і адміністрація, і міський кабінет, враховуючи вищеперелічене, не проти, але спираючись на "Положення про атестацію" відмовляють.

Миколаївна
Я є лауреатом Обласного лінгвістичного Інтернет-змагання «Філолог-ерудит»

Миколаївна
Ще маю 2 дипломи за кращі роботи у Міжнародному конкурсі "50 слів"

Вилен (МОДЕРАТОР)
Це питання регламентується п. 4.7. Присвоєння кваліфікаційних категорій за результатами атестації здійснюється послідовно.
Педагогічні працівники, які в міжатестаційний період підготували переможців III етапу всеукраїнських або міжнародних учнівських та студентських олімпіад з базових навчальних предметів; переможців III етапу всеукраїнських або міжнародних спортивних змагань; переможців всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, переможців всеукраїнського конкурсу - захисту
науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук, а також педагогічні працівники, які стали переможцями або лауреатами конкурсів фахової майстерності, що проводяться центральними органами виконавчої влади, мають наукові ступені, вчені або почесні звання, атестуються без додержання послідовності в присвоєнні кваліфікаційних категорій та строку проведення позачергової атестації.

Таким чином, РМК вам роз"яснили правильно.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua