Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Чи маю право атестуватися на ІІ категорію?
Запитання та відповіді на нього

Чи маю право атестуватися на ІІ категорію?

Д.П.
Чи маю право атестуватися, маючи два роки стажу, але вищу освіту отримала заочно рік назад. Зміст пункту 4.8. слід розуміти як два роки загального педстажу чи два роки після отримання вищої освіти? Дякую

Вилен (МОДЕРАТОР)
Два роки педстажу.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!