Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Чи можна одночасно підвищувати категорію та отримувати педагогічне звання?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна одночасно підвищувати категорію та отримувати педагогічне звання?

skorpion
Підкажіть, будь-ласка, чи можу я одночасно атестуватись на кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" та отримання педагогічного звання "старший вихователь" у 2013-2014 н.р. (позачергово), якщо я проходила позачергову атестацію у 2011 році та отримала кваліфікаційну категорію "спеціаліст першої категорії"? В міському відділі освіти сказали, що це буде забагато, та порекомендували писати заяву на підтвердження І категорії та встановлення педагогічного звання (якщо комісія підтримає пропозицію керівника ДНЗ). Мій стаж роботи на посаді вихователя-методиста 6 років, а загальний педстаж 21 рік. Упродовж 6 років веду міське методичне об`єднання.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, ви маєте одночасно атестуватись на присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" та педагогічного звання "старший вихователь". Хоча не факт, що райвно це дасть. Мені у 2001 році дали лише вищу категорію, а звання не дали, хоча було 5 авторських програм і багато іншого, і директор школи дуже просила комісію. Потім звісно дали "методиста". Тепер я прошу за інших - не відмовляють. Тьфу-тьфу. Тому будьте готові до гіршого.

skorpion
Велике дякую!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!