Запитання та відповіді на нього

Коли підтверджувати звання вчителю, яке присвоєне йому у 2006 р.?

gala
Вчитель атестувалася в 2011р., коли, відповідно до нового Положення про атестацію, звання не потрібно було підтверджувати - воно вважалося безстроковим. Коли потрібно вчителю підтверджувати звання після внесення змін до Положення: додатково чи при черговій атестації у 2016 році?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Сам атестувався у 2011 році, в атестаційному листі записано підтвердження педзвання, хоча дійсно в тому році діяло положення, що звання - безстрокове і підтвердження не потребує. Наше РУО знало, що будуть зміни і спрацювало на випередження. Проте і в вас все нормально. Атестація відбулася відповідно до Положення, що діяло на момент її проходження. Наступна атестація має бути у 2016 році. За загальним правилом: "Закон немає звортньої сили", а тому підтвердження звання має бути при черговій атестації, тобто у 2016 році.

gala
Дуже ВАМ дякую. Проте таке пояснення представників фінвідділу не влаштувало. На їх думку , вчитель повинен був переатестовуватися в квітні 2013р. Змушена була зробити офіційний запит в обласний департамент освіти.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Варто було б зробити запит до МОН. Мотивація фінвідділу не розуміла.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua