Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

ната
Атестація після декретної відпустки 

Доброго дня. Викладач атестувалася у 2012 році на присвоєння І категорії. У червні 2012 року пішла у декретну відпустку. Вийшла у 2014 році. Рік проробила знову у декретну відпустку. Вийшла 1.09.2019 року. у 2020 році запланована на курси та на атестацію. Чи може атестуватися на присвоєння вищої категорії? чи на підтвердження І категорії

Лена Михно
На що може претендувати педагог-організатор при атестації 

Доброго дня!Мене цікавить питання на, що може претендувати педагог-організатор під час атестації,якщо має неповну вищу освіту педагогічну, пройшов КПК педагогів-організаторів, стаж роботии8 років.

Галина Шаленская
Яким роком вважати рік позачергової атестації? 

Доброго дня. Уточніть, будь ласка: попередня атестація вихователя ДНЗ була в березні 2018 р (2017-2018 н.р.) - присвоєно кв.категорію "спеціаліст другої категорії". Чи можна вихователю атестуватися позачергово у цьому 2019-2020 н.р. на присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст першої категорії"?. Чи вважається це терміном "не раніше,як через два роки..."?

Таня
Атестація майстра виробничого навчання 

Педагогічний працівник має середню спеціальну освіту. За результатами атестації встановлено 12 тарифний розряд майстра в/н з керування транспортними засобами. Чи можна атестувати його на встановлення 13 тарифного розряду? Дякую

Наталья Федорова
Скажіть, будь ласка, чи може вчитель початкових класів, який має освіту тільки педагогічного училища, маючи стаж 17 років, ( остання ате?... 

Скажіть, будь ласка, чи може вчитель початкових класів, який має освіту тільки педагогічного училища, маючи стаж 17 років, ( остання атестація: 11 кваліфікаційний розряд) атестуватися зараз на вищу категорію та звання Старший вчитель? Також ще цікавить , вихователь дитячого садка , має Вищу освіту вчителя географії, ( остання атестація : підтверджено категорію Спеціаліст) підвищувати позачергово через 3 роки свою кваліфікацію, як той , що має відповідну освіту!!!Дякую за відповіді.

NITA
підтвердження вищої категорії 

Доброго дня. Які матеріали потрібно підготувати, щоб атестуватись на підтвердження вищої категорії? стаж роботи більше 25р.

Алла Аллочка
Позачергова атестація на присвоєння звання "старший вчитель" 

Вчитель атестувався у 2015-2016 н.р.(встановлена вища кваліфікаційна категорія). У 2018 році брав участь у обласному конкурсі "Вчитель року-2018" і став лауреатом (III місце). Має бажання атестуватись позачергово у 2019-2020 н.р.на присвоєння звання "старший вчитель", але директор навчального закладу ігнорує подання клопотання до атестаційної комісії II рівня та не планує розглядати це питання на педагогічній раді. Запитання: чи можуть методисти методичного кабінету подати клопотання і чи є ще якісь вирішення цієї проблеми? Дякую.

Марина Ивановна
Атестація пед.працівників, які перейшли в інший навчальний заклад. 

Відмовляють в атестації на вищу категорію, мотивуючи тим, що мало працюю в школі.В школі працюю 3 рік, півтора з них на ГПД.До цьго працювала в іншій - там брала участь у конкурсі ,,Вчитель року"(1 районне місце).Зараз знову на класі, маю друковані розробки.Загальний стаж - 16 р.

svit
Правила атестації керівника гуртка 

Як правильно нормативно атестувати керівника гуртка. Учитель має вищу освіту, вищу категорію, стаж керівника гуртка 3 роки.

Александр Щербак
150 балів для атестації 

Чи є у поточному навчальному році одним із критеріїв атестації отримати 150 годин/балів з різних курсів, вебінарів і т.д., де 75 годин має бути мінімум за спеціальністю ? Якщо ні, то у якому навчальному році планується це впровадити ?

Ольга
Чи маю право на атестацію в 2019-2020рр? 

Добрий вечір. Пропрацювала вчителем укр.мови 1рік і 2 міс. Після чого з 01.2016 по 0.9.2019 перебувала в декретній відпустці. Чи маю право атестуватися в 2020 році?

Таня
Кваліфікаційна атегорія 

В березні 2019 р.я отримала вищу категорію в Криму.З 01.09.2019 працюю в Львівській області.Категорія зберігається?Мені зараховують зарплату по І категорії. Надайте посилання на документ, будь ласка!Дякую!

Ігор Вергун
Доброго дня! Чи маю я право атестуватися як вчитель фізики та інформатики що мені роботи? 

Доброго дня! Я працював у школі з 2017 року викладав інформатику в класах та фізику у дітей з індивідуальним навчанням,в 2018 році отримав диплом магістра, в цьому році хочу подати на атестацію, а мені адміністрація сказала що можу атестуватися лише як вчитель інформатики бо вияснилося що вони помилились і прийняли мене на посаду тільки вчителя інформатики, що мені роботи?

Раїса
не правильно внесено запис в трудову книжку та атестація. 

На попередньому місці роботи (школа) мені не правильно внесли запис в трудову книжку. Розрахувавшись зі школи, я працювала в університеті 9 років завідувачем сектору просвітницької роботи (запитання: вона не відноситься до педагогічної роботи?). Цього року при влаштуванні в іншу школу на посаду вчителя української мови та літератури, виявилося, що в моїй трудовій книжці не правильно внесено запис (попереднім директором школи), а саме: що я маю стаж роботи вчителя української мови лише один місяць (насправді я працювала на цій посаді 5 років), а також в трудовій книзі не вказано, що я працювала вчителем української літератури (я працювала на цій посаді 5 років). Усього: 28 годин, з навантаженням 7 годин іншого предмету, крім української мови та літератури). Мій загальний стаж роботи вчителя - 13 років. Запитання: чи можна і як зробити запис в мою трудову книжку про роботу вчителя української мови та літератури? Наступне запитання: чи можу я атестуватися цього року? Буду вдячна за відповідь.