Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників
Запитання
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Любов
Запитання про порядок присвоєння мені кваліфікаційної категорії. 

Працюю у ЗДО на посаді "вихователь". Стаж 28 років.Зараз маю звання "вихователь - методист" (атест.у 2017 р.) і 12 й розряд. У січні 2020 го року здобуду освітній рівень магістра. У цьому ж 2020 му році планую позачергово атестуватися на категорію. На яку категорію можу претендувати і через який час знову підвищити категорію? Дякую.

Єгорова Світлана
Оплата після атестації в 2018-2019 н.р. вчителю, який викладає декілька предметів 

Поясніть, будь ласка. Атестували як вчителя інформатики, за дипломом вчитель математики та інформатики, викладаю математику, інформатику, фізику. Маю курси фізики, інформатики, математики не маю. Можу, пройшовши курси по математиці, отримувати оплату по категорії. Чи достатньо тижневих курсів по математиці? Дякую

Hurt
Правомірність повторного засідання атестаційної комісії ІІ рівня 

На засідання атестаційної комісії ІІ рівня працівник не прийшов, письмової згоди на проведення засідання без його присутності теж не було. Педагогічного працівника атестували на відповідність раніше присвоєній категорії, але без присвоєння звання, з чим учитель не погоджується. Чи може працівник вимагати проведення повторного засідання атестаційної комісії ІІ рівня, щоб мати змогу надати пояснення щодо своєї професійної діяльності?

Юлия Петришак Веселовская
Закон України "Про професійний розвиток працівників" Стаття 12. Категорії працівників, які не підлягають атестації 

Закон України "Про професійний розвиток працівників" Стаття 12. Категорії працівників, які не підлягають атестації 1. Атестації не підлягають: одинокі матері або одинокі батьки, які мають дітей віком до чотирнадцяти років; чи стосується це вчителів? і як проходити курси?

Таня
Чи потрібно атестуватись по новому? 

Вчитель історії та правознавства атестувався на вищу категорію та звання старший вчитель, через п"ять років іде на підтвердження категорії і звання вже як вчитель Захисту Вітчизни чи можливе таке підтвердження ?

olga
доброго дня, на яку категорію маю претендувати, якщо маю дві вищі освіти одна з, них педагогічна 

Доброго дня, на яку кваліфікаційну категорію маю претендувати, якщо маю дві вищі освіти одна з, них педагогічна

Людмила Босенко
Атестація на встановлення "спеціаліст вищої категорії" 

Закінчила педучилище, маю 25 років педстажу, 11 тарифний розряд і звання "старший вчитель". Зараз навчаюся у ВНЗ, в 2021 році закінчу , дасть Бог, вуз(магістр). Чи зможу я атестуватися зразу на "спеціаліст вищої категорії"? Дякую.

Іра
як проводити оплату праці за предмети, курси з яких не пройдено? 

вчитель викладає декілька предметів, по основному предмету курси підвищення кваліфікації пройдено, 2 предмети - термін курсів закінчився. За результатами атестації підтверджено раніше встановлену категорію

Галина
Хто може бути головою атестаційної комісії, якщо у освітньому закладі в один рік атестуються директор і заступник? 

На наступний навчальний 2019-2020 рік у освітньому закладі атестується директор і заступник. Хто в такому випадку може бути головою атестаційної комісії?

Галина
Як правильно зробити запис в атестаційному листі у графі освітньо-кваліфікаційний рівень? 

Закінчила у 1992 році Львівський державний університет ім. І. Франка. Присвоєно кваліфікацію - філолог. Викладач. Це освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, чи магістра?

Галина
Записи в атестаційному листі 

Добрий день! Як правильно зробити запис в АТЕСТАЦІЙНОМУ ЛИСТІ про рішення атестаційної комісії І рівня, якщо працівник проатестований на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», та не відповідає раніше присвоєному педагогічному званню "старший учитель"?

Ірина Івашків
Атестація після відпустки 

Вчителю початкових класів ЗНЗ 25.03 2014р. за результатами атестації була присвоєна ІІ кваліфікаційна категорія. З 16.10 2015 працівниця пішла у декретну відпустку по догляду за дитиною. З 30.05 2018р. вона приступила до роботи у ЗНЗ на цій же посаді. Чи можна їй атестуватися, маючи курси підвищення кваліфікації, у березні 2019року на вищу категорію.

Ирина Повстенко
Атестація 

Педагог-організатор має вищу категорію. Чи можуть атестувати відразу на вищу категорію цього працівника, як заступника з виховноі роботи?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!