Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників
Запитання
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Лариса
підвищення кваліфікації 

Доброго дня. В Типовому положенні прописано: 1.8. Умовою чергової атестації педагогічних працівників є обов’язкове проходження не рідше одного разу на п’ять років підвищення кваліфікації на засадах вільного вибору форм навчання, програм і навчальних закладів. Питання: Чи має значення кількість годин підвищення кваліфікації? Дуже дякую за відповідь.

Лариса
кількість годин підвищення кваліфікації 

Чи достатньо для атестації викладача математики у 2019-2020 н.р. на підтвердження вищої категорії курсів підвищення кваліфікації на 105 години?

Ольга Чихичина
Яка категорія має бути??? 

Доброго дня.12 років працюю в школі педагогом-організатором.Цього року взяла 1клас та ще залишили за мною 0,5 ставки організатора. Наступного року планую атестуватися.Підкажіть яку категорію маю отримати???

Тетяна Гриндула
Про позачергову атестацію (вперше) 

Прошу допомоги в роз'ясненні: де саме у Положені про атестацію (стаття, пункт, у якому році зміни) прописано, що новопризначений педагогічний працівник (не після закінчення ВНЗ) повинен пропрацювати мінімум 3 роки щоб мати можливість атестуватись позачергово. Я промоніторила усе положення про атестацію + зміни до Положення за 2018 рік, але цього не знайшла. Щиро вдячна за відповідь.

Катюша Чудік
Терміново потрібна відповідь 

Маю спеціальність "Викладач товарознавства"..Чи можу я працювати в школі

Катюша Чудік
Чи можу я пройти курси на вчителя фізики,маючи спеціальність"Викладач товарознавства" 

Доброго дня.Скажіть будьласка в мене спеціальність "Викладач харчових технологій"(бакалавр),чи можу я піти на курси вчителя фізики,і після них працювати в школі

Наталія Гавриляк Войтович
Атестація після декретної відпустки... 

Вчитель зарубіжної літератури,атестувалася у 2012 році (спеціаліст 2 категорії),у 2015 пішла в декретну відпустку. 2018 вийшла на роботу(уроки зарубіжної літератури+заміна у початкових класах).Коли наступна атестація,і які потрібні курси ?

Алла Мазур
Чи достатньо для атестації з І категорії на вищу курсів підвищення кваліфікації на 84 години? Чи потрібно 150 год? 

У 2019-2020 році чергово атестуюся на вищу катерію. Читала, що для атестації потрібно за 5 років прослухати 150 год. В Інституті удосконалення для вчителів І категорії пропонують курс із 84 год. Чи достатньо їх? Якщо ні, то де можна взяти ще 66 год?

Маргарита Мамонова
Чи зберігається категорія? 

Вітаю. 2 роки тому я атестувалася як вчитель біології і отримала 2 категорію. Зараз працюю вчителем початкових класів, одночасно навчаючись в університеті за цим фахом. Чи зберігається категорія в цьому випадку?

Ольга Чихичина
Доброго всім дня. Мене турбує одне питання, тому вирішила звернутися зі своїм запитанням. В 2018 році мені була присвоєна 1 категорія.Чи можу я писати заяву на позачергову у 2019-2020 навчальному році. Стаж роботи 12 років.Буду вдячна за відповідь. 

Здрастуйте!! Мене турбує одне питання..????... Попередня атестації була в 2017-2018 н.р.так у 2018 була присвоєна1 категорія . Чи можу я цього річ(2019-2020) атестуватися позачергово на вищу категорію?? Стаж маю 12 років.

Ivanna Pryhodko
Коли можу атестуватися як вчитель української мови? 

Добрий вечір :) Я маю 7 років педагогічного неперерваного стажу. З них 3 - це відпустка по догляду за дитиною. Фактично викладаю мову третій рік. Прийнята на роботу як вчитель зарубіжної літератури. Освіта - вища, спеціаліст. У 2018 році здобула другу вищу освіту, магістр. Питання: 1.Чи можу я просити проатестувати мене? 2.Така атестація вважається черговою, чи позачерговою? 3.Чи правильно я розумію, що курсова підготовка не є обов,язковою у зв,язку з тим, що я недавно (у 2018 р.) закінчила навчання в університеті?

Tetiana Bilko
Атестація після декретної відпустки - чергова чи позачергова? 

Працюю викладачем у ЗПТО. У травні 2015 року я атестувалася на спеціаліста І категорії і у цьому ж місяці пішла у декретну відпустку. За 2,5 роки, у січні 2018р. вийшла на роботу. Хочу атестуватися на вищу категорію у 2019-2020 н.р.. Тобто на момент атестації (травень 2020 р.) фактично відпрацьованими є 2,5 роки. Чи маю я право атестуватися? Якщо так, то моя атестація вважатиметься черговою (бо ж 5 років фактично минуло) чи позачерговою (через перерву на декретну відпустку)?

Светлана Бойко
Яка категорія буде присвоєна на атестації методисту? 

1 вересня 2018 року у заклад ПТНЗ прийнято на посаду методиста.Яка категорія буде присвоєна на атестації у цьому році, курси методистів обов'язкові? І взагалі які категорії присваїваються. Цей педпрацівник має 23 роки педстажу та І категорію як викладач

Валентина
Тарифний розряд вихователя 

Вихователь працює у ЗДО з 2009 року. У 2013 році закінчила педагогічне училище за спеціальністю вихователь дошкільного закладу. У 2014 році вперше була атестована. За результатом атестації отримала 9 тарифний розряд. Чи вірно встановлено розряд? Який педагогічний стаж необхідний для встановлення 9(11) розряду?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!