Osvita.ua Запитання Середня освіта Чи потрібно писати характеристику учня 1 класу в особовій справі?
Запитання та відповіді на нього

Чи потрібно писати характеристику учня 1 класу в особовій справі?

Svetlana Sobetskaya
На кожного першокласника оформлюється Свідоцтво досягнень, в якому зазначається характеристика особистих досягнень, активність дитини, самостійна робота на уроці, співпраця з іншими учнями тощо. Чи можна вважати Свідоцтво досягнень не лише табелем успішності, а й характеристикою здобувача освіти?

Володимир Мініч
Щодо характеристики.
Учитель роздруковує два екземпляри свідоцтва. Батькам або особам, які їх замінюють, видають один екземпляр, другий залишається в закладі освіти і зберігається в особовій справі. За бажанням, батьки можуть залишити свій коментар у свідоцтві, для цього, зустрітись з учителем і написати свої побажання на екземплярі, що зберігається в школі. http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/61761/
Щодо термінів.
В Законі ,, Про освіту'' вживається термін ,,здобувач освіту'' Але це базовий, рамковий Закон. Діяльність на кожному рівні освіти регулюється профільними законами. Для закладів ЗСО - це Закон ,,Про загальну середню освіту''. В даному Законі вживається термін ,, учень'', а не ,,здобувач освіти''. Саме термінами в Законі ,,Про загальну середню освіту'' повинні послуговуватися усі учасники освіти того процесу у закладах ЗСО.

Володимир Мініч
...учасники освітнього процесу....

ЕЛЕНА Еленкина
Так треба писати характеристику чи ні?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!