Запитання та відповіді на нього

Чи має право вчитель 1 клас самостійно обрати програму за якою буде вчити (Савченко чи Шияна)?

Тамара Вознюк-Приварська
Чи має право вчитель 1 клас самостійно обрати програму за якою буде вчити (Савченко чи Шияна)? Якщо колеги обирають іншу програму. Яким документом підтвердити своє право? Дякую

Володимир Мініч
Педагогічна рада закладу самостійно обирає, за якою програмою буде проводити навчання, а керівник затверджує схвалену педрадою програму.
Закон України ,,Про загальну середню освіту'', стаття 15. Освітня програма

Тамара Вознюк-Приварська
Дякую.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: