Запитання та відповіді на нього

Хіба можна залишати дитину на повторний рік навчання у першому класі?

Пані Алла
Батьки хочуть залишити дитину, яка навчається в інклюзивному першому класі на другий рік.

Володимир Мініч
Можна. Треба заява батьків і рішення педради.

Пані Алла
Дякую. Але як же наказ Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762?

Пані Алла
Дякую. Але як же наказ Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762?

DOCENT
"6. Учні (вихованці) ПОЧАТКОВОЇ школи, які за результатами річного (вербального) оцінювання мають початковий рівень навчальних досягнень (1, 2, 3) у вивченні одного з предметів (українська мова, читання, математика), а в загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин — також і з мови навчання, згідно з рішенням педагогічної ради відповідного загальноосвітнього навчального закладу та батьків (одного із батьків) або законних представників можуть:

2) бути ЗАЛИШЕНІ для повторного навчання у тому самому класі цього загальноосвітнього навчального закладу;"

Пані Алла
І Вам дякую, пане DOCENTе, але йдеться про учня саме 1-го класу. Тобто Ви вважаєте, що у 1-му класі (оцінювання без балів) можна прирівняти до початкового рівня навчальних досягнень (1, 2, 3)??? Цей же наказ: п.2. Переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу (КРІМ ПЕРШИХ КЛАСІВ) до наступного класу здійснюється на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів (вихованців) ...

Володимир Мініч
Пані Алла, Ви знаєте, що таке вербальне оцінювання? Керуйтесь документами, а не здогадками.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: