Запитання та відповіді на нього

Про екскурсии під час уроків .

natala
Які дозволи необхідно мати директору школи для виїзду групи учнів на екскурсію в інше місце під час уроків . як оплатити роботу вчителів на уроках яких учні відсутні з причини участі в екскурсії. Чи зобовязаний вчитель відпрацювати з учнями пропуски занять, з приводу участі в екскурсії , після уроків або під час канікул.

Володимир Мініч
ЗАКОН УКРАЇНИ

Про освіту
Стаття 53. Права та обов’язки здобувачів освіти
5. . Залучення здобувачів освіти під час освітнього процесу до виконання робіт чи до участі у заходах, не пов’язаних з реалізацією освітньої програми, забороняється, крім випадків, передбачених рішенням Кабінету Міністрів України.

lena
Доброго дня
А якщо відкоректувати плани вчителям, зробити зміни в розкладі( адже майже з кожного предмета передбачені екскурсії) , підібрати відповідну тематику виїздної екскурсії?

Володимир Мініч
А чому не спланувати екскурсії під час канікул чи вихідних?

lena
Ну ми наприклад живемо дуже далеко від міста , відсутній автобус у школі(тобто ми можемо для поїздки використати лише автобус іншої школи, а вони на канікулах використовуються власниками)

lena
Крім того віставки в музеях, картинних галереях, а особливо нам подобаються інтерактивні музеї, не завжди є в канікулярний період Крім того питання акцій( ціни білетів), крім того знижки на проживання і тд

lena
Крім того, особисто вчителі нашої школи, за проїзд і проживання сплачують за себе і притому несуть відповідальність за життя і здоровя учнів... Просто є розумні діти і ми в них вкладаємо свою душу

natala
просто нічого більше не корегується

natala
мені здається, що це перебільшення повноважень адміністрації. також гра в одні ворота якогось предмету . нехай поіздка відбувається під час канікул або на вихідних.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: